Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Január végén a 15 éves barátnőm lefeküdt az egyik "haverjával" akivel még pár éve együtt volt. Akkor még nem voltunk együtt de már azért volt valami és ezt februárban mondta el aztán meg veszekedtünk is emiatt. Később kibékültünk de még mindig zavar hogy 14 évesen lefeküdt a 18 éves exével úgy hogy engem már ismert és a legrosszabb hogy még mindig jobban van vele. Szerintetek túlreagálom? Ti szakítanátok?

2018. márc. 25. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképpen szakíts vele. Ez egy k**va. Már bocsánat. Én 14 éves lány vagyok, de eszembe se jutna lefeküdni valakivel... És a döntő tényező az, hogy akkor feküdt le az exével, amikor már ismert téged.
2018. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismert téged, de nem voltatok együtt. Akkor még nem vokt semmi közöd hozzá.

És igen, a ez egy undorító világ, hogy már ilyenkor elkezdte. Nagyo szomorú hogy ide jutott a társadalom, hogy már gyerekként (kamasz korba) elkezdik, kipróbálják. Ez annyira szánalmas, magukról áll8tják ki a szegénységi bizonyítványt.

Ha téged ez felbosszant akkor, szakíts vele.

De ha nem érdekel, akkor meg ne ez ilyen egyszerű.


De hál'istennek vannak még normális lányok.

2018. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!