Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan johetnek ossze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan johetnek ossze egy velem 'hasonlo kategoriaju' lannyal?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a sajat kategoriamban kell keresnem, es szerintem ez igy igaz, ezert nem is szeretnek egy toppmodellt, hanem egy (hozzam hasonloan) kevesbe jo kinezetu lanyt. De hogyan talaljak ilyet? Hogyan kozeledjek fele?
2018. márc. 22. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy a nők 80%-a a "kategóriádnál" ezerszer csúnyábbnak tart. Így erre nincs recept.
2018. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es akkor a kategoriamnal rosszabbal?
2018. márc. 22. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Mázlival. Ugyanis a ronda nők 90%-a azt hiszi magáról, hogy bombanő és ezért modelleket keresnek maguknak. Sajnos ez egy ilyen körforgás.
2018. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A jo nok meg tudjak magukrol, hogy jol, naluk meg azert nincs eselyem :(
2018. márc. 22. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen ez sajnos. Én 22 vagyok, de még csak egy barátnőm volt, szóval hidd el, átérzem mennyire szívás.
2018. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te döntöd el,hogy milyen kategoriába tartozol.Nem vagy helyes?Hát kezdj el edzeni,jobban öltözködni,érdekes hobbikat találni,művelődni,olvasni,eljárni szórakozni,társasági eseményekre,egyszóval:fejlődni.Kiépíteni egy olyan atitűdöt ami a legjobban kifejez téged,mégis olyan,amilyenre felnézhetnek mások,példaértékű lehet.Tudom hogy nehéz,nekem is az volt,de megéri.Nem a lányok miatt,magad miatt.Előbb magadat kell teljes mértékben szeretned.De hidd el,ha ez megvan,az sem baj,ha nem vagy helyes,a legjobb nőket is meg fogod kapni.
2018. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hiaba csinalnam barmelyiket is, attol meg visszataszito marad az arcom. Esetleg ha egy szatyrot huznak a fejemre, az segitene. Es senki sem fog egy olyan embert valasztani, akinek visszataszito az arca, barmilyen jo belso tulajdonsaga van.
2018. márc. 25. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz, 15-20ból 1 biztos összejön.


Jó tipp ha egy lány rád néz és elkapja a szemét mikor ránézel, és ez párszor megtörténik, akkor bejössz neki, és szintén hasonlóan félénk, tehát nem baj ha bénázol. :)


Ha gondolod küldhetsz képet, és ha tudok, mondok pár ötletet mivel dobj a külsődön. :)

2018. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!