Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha szeretek kutakodni emberek után?

Figyelt kérdés

Sok platformon van rá egy külön felhasználóm is, amolyan kamuprofil, embereket követek be velük az iskolámból, a környékről, vagy teljesen máshonnan. Tulajdonképpen úgy veszek részt kicsit az életükben,hogy nem is ismerjük egymást. Egy csomó mindent tudok róluk, hogy kivel vannak jóban vagy rosszban éppen, aktuális kedv, satöbbi.

Visszatekerek a profiljukon egészen a kezdetekig, megnézem kik likeolták, teóriákat állítok fel magamnak, hogy vajon mi történhetett velük a hozzászólások alapján. Belépek abba a csoportba, amiben ők is henne vannak.

Mikor ezt elmeséltem az egyik barátomnak, azt mondta beteg vagyok és lehet, hogy kezelésre lenne szükségem.

Ez tényleg ennyire súlyos?

14/l.


2018. márc. 20. 22:59
 1/4 egyre ***** válasza:
93%
Nem súlyos szerintem csak nagyon unatkozol. :D Amúgy ki az aki nem kutakodna legalább egy ember utánindenkiben ott a vágy hogy megtudhassa mit csinál éppen az illető hogy érzi magát megbilyenek. Engem végül is nemnzavar ha megnézik a facebook profilom semmi bajom nem lesz tőle attól még hogy megnézte valaki.
2018. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Remélem tényleg csak arról van szó, hogy nagyon unatkozol, mert őszintén szólva ez kicsit ijesztőnek hangzik. :D
2018. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amugy en ugyanilyen vagyok d enemtudom nem direkt csak ugy jon, hogy lecsekkolom az embert. Mondjuk van egy baratnom akinek van egy ismerose es en annyira utana nezek, hogy egy csomo mindent tudok rola a baratnom meg csak nez, hogy uristen ezeket honnan tudom..szerintem azert annyira nem veszes. Talan kicsit kivancsiak vagyunk😂
2018. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj privátot, elküldöm a Facebook profilom, kiváncsi vagyok milyen teóriát állítasz fel, lol. :D
2018. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!