Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért érzem magam rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem magam rosszul minden kapcsolatomban? (hosszú)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ez azóta van amióta számítottam a legelső barátnőmmel akivel 9 hónapig jártam azóta volt olyan hogy össze jöttünk 1 hétig januárban majd szakítottunk azután jártam megegy lánnyal addig úgy éreztem hogy tettszik amikor meg jártunk nem éreztem jól magam és azon gondolkodtam hogy nem való ez nekem és most 3 napja összejöttem egy lánnyal akiért hat megkuzdötem és most járok vele de amikor vele is összejöttem már megint úgy érzem hogy lehet nem is kellet volna már megint nem is kellet volna bele menni ebbe a kapcsolatba azt tudni kell az előző kapcsolatomban az illető lány sokszor hülyét csinált belőlem lehet hogy emiatt érzem úgy hogy nem való nekem kapcsolat és idő kel hogy készen álljak egy kapcsolatra úgy hogy azt én is élvezem ??15F
2018. márc. 20. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

1. 15 evesen meg inkabb a tanulasra koncentralj

2. Az a bajod hogy ugymond az egyik kapcsolatbol a masikba “menekultel”

Hagyd a francba es hagyj idot magadnak, tedd rendbe magad

2018. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!