Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha egy fiunak hosszú a haja?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok létszives!

- F/16


2018. febr. 14. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi szamit hosszunak? Szerintem vall-afelett egy picit meg oke, exemnek is olyan volt, gondor. Az annal hosszabb mar nem nagyon jon be.
2018. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mádár0218 ***** válasza:

Bár nem lány vagyok de


Mindig lesz olyan aki ezt azt vagy azt szereti, nekem igazából mindig hosszú a hajam, az már máskérdés hogy körülöttem mindneki azt mondja hogy vágjam le, de fkc off


Úgy hord a hajad ahogy tetszik :D


19/F

2018. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a hosszúhajú fiúkat! *-* 17/l
2018. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Firedoom ***** válasza:
Nekem mar lassan hatkozepig er es ahogy eddig eszrevettem inkabb a holgyemenyek kisebb hanyada szereti, viszont ok egybol ravetik magukat ilyen "had fonom be!" meg hasonlo inditatasokkal:D 20f
2018. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Naaagyoooon tetszik:D Valamiért a hosszabb hajú fiúk jobban bejönnek nekem. Valószínüleg, ha egy olyan fiúnak, aki most hosszú hajú, annak rövid haja lenne, rá se néznék, de így minden hosszú hajú fiút megnézek, mert szerintem nagyon jól áll egyeseknek.:D
2018. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jajj és 16/L (5-ös vagyok)
2018. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, nekem van olyan barátom, akinek hosszú a haja, és jól néz ki...

17/L

2018. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2018. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A picivel váll alá vagy fölé érő az issssszzzonyatosan szexi :DDDD

A túl hosszú már fura tud lenni


16l

2018. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D olyanok voltak mind a valós tapasztalatok erről.. megosztottak :D mindegy, úgyis meghagyom a hajam ha csak negatív válaszok jönnek de jólesett hallani hogy vannak akiknek bejön :)
2018. febr. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!