Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak? Vagy mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki 18 éves és észrevettem, hogy suliban sokszor néz engem. Bejelöltem facebookon majd másnap instán bekövetett a semmiből. Tudom nem nagy dolog és nevetségesxd Majd ezek után szülinapomkor is felköszöntött. Még nem beszélgettem vele, de nagyon szeretném ha lenne valami vagy ha legalább ismerkednénk, beszélnénk. De nem merek neki írni, mert félek, hogy beégek vagy egyáltalán nem tetszek neki és utánna suliban is gáz lesz. Mit csináljak, hogy legyen valami? Igazából úgy vagyok vele, hogy ha akar valamit akkor majd ír, de nem tudom... 15/l
2018. márc. 10. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj rá mondjuk egyszer-kétszer te elōször és beszélgessetek. Majd, ha szeretne valamit tōled akkor utàna màr ō fog rád írni, hisz azt veszi észre hogy elōbb még érdeklōdtél felōle utána meg hirtelen abbahagytad az érdeklōdést.

Szóval csak így tudhatod meg, hogy most mi a helyzet:)

2018. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak igaza van. Nyugodtan írj rá semmi rossz nem történhet sőt, a fiúk 99%-a örül ha egy lány rájuk ír mert a legtöbb fiú nem mer írni egy lánynak sem. Így pedig nem történik semmi. Úgy hogy hidd el nyugodtan írj neki :)
2018. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom miért, de annyira gáz ha nincs téma vagy ha ő alapból gáznak tart. Igazából csak az tart vissza, hogy nem tudom mit gondol rólam és nem akarok így "tolakodni" de szerintem egyértelmű, hogy érdeklődök iránta szóval már észre vehette.
2018. márc. 10. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért tartana már gáznak, nem ezt kell figyelembe venni.

Nem tart gáznak, ne hozz ilyen alapokat hogy nem írok rá mert...(gáznak tart)

Ráírsz azt kész. Nem lesz belőle semmi rossz, hidd el.

Ha nem akar semmit akkor elfogja mondani.

2018. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor nemfog gáznak tartani, sőt örülni fog ha ráírsz. Ha meg nem érdekled akkor megmondja akkor se vesztettél semmit,hiszen sokkal rosszabb várni, vágyakozni valamire. 18F
2018. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!