Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a lányra?

Figyelt kérdés
Ma éjjel láttam egy lányt buliban akivel kb egy hónapja beszélgettem chaten egy másik buliról.Ma este először láttam élőben. A lány imád bulizni mint én, egyforma zenei ízlés meg minden.Nem mentem oda hozzá csak halasztgattam,aztán láttam egy másik sráccal ott beszélgetett.Engem előtte nagyon nézett a barátnőivel ahogy táncolok,szemezgettünk is egy kicsit de nem vagyok benne biztos hogy felismert.Jó ötletnek tartjátok mondjuk ha a nap folyamán ráírok hogy őt láttam a tegnapi buliban? És hogy gyönyörű volt meg minden. Aztán beszélgetek vele kicsit és megpróbálom elhívni találkozni. Vagy elhívom a szombati bulira.Nem akarom hogy beszarinak gondoljon hogy nem mentem oda hozzá és facen írok rá.Csak az alkalmat vártam hogy odamenjek hozzá , de állandóan járkált mindenfele. Nagyon tetszik a lány egy igazi bomba meg aranyos is, tetszik hogy a bulizás bolondja és a zene a mindene.Emellett jó, kedves személynek tűnik meg szeretném ismerni. Belevágjak és ráírjak szerintetek?
2017. szept. 9. 02:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy tényleg egy kicsit besz@ri vagy, szerintem próbáld meg. Túl sok rossz nem sülhet ki belőle. Szurkolok :)
2017. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát semmi jó nem sült ki belőle kb fél órát chateltük aztán már egy napja meg sem nézi az üzenetem pedig fent van. Semmi olyat nem írtam neki amivel megutálhat.
2017. szept. 10. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!