Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rairjak a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rairjak a lányra?

Figyelt kérdés
Tegnap,vagyis ma buliban odamentem egy csajhoz tancolunk,ismerkedtunk atkaroltam,puszilgattam,probaltam lesmarolni,nem akarta de alandoan fogta a kezem meg simogatott.Lehet hogy nem egy estet akar hanem komolyabbat? Valahogy erzem hogy ramenos voltam,gyorsan elkezdtem szeretgetni,tetszett is neki,amikor megfogtam a kezet nem engedett el es o is hozzam simult,de amikor probaltam lesmarolni nem ment,kerdeztem hogy akar e csokolozni arra is nem volt a valasz.De kedvesen mondta. Aztan meg ott tancoltunk egyutt olelgettuk egymast es kerdeztem hogy akar e ismerkedni,rogton vette elo a telojat es villamgyorsan meg is adta a facet.Aztan kiderult hogy ismerosok vagyunk ,fogalmam sincs honnan.Arra is gondoltam hogy felenk a lany es fel csokolozni.Egyebkent kozepkategorias talan azon aluli is,de nalam nem sokat jelent a kulso,inkabb a kisugarzas es a jo hangulat.Ha most rairnek ugy erzem megint tul ramenos lennek.Holnap egyebkent ott lesz buliban valszeg,nem 100%.Amugy volt bennem egy kis pia,nem sok.Rairjak vagy keressek masik csajt? De ha mar adott facet elvileg normalis es szivesen megismerne.En is szivesen megismernem. Nem akarok tul ramenos lenni.Az elijeszti a csajokat. Mit csinaljak meg hogy csinaljam?
2017. júl. 29. 04:22
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát figyelj van veszteni valód? Nincs. Akkor nyomás te kis kópé:DD
2017. júl. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Irj ra, nincs semmi veszteni valod.

Ha nyuszi lennel, akkor a holnapi buliban probalj vele megint beszelni, es ne legyel annyira nyomulos, szepen haladj :D Es ha minden jol alakul, utana mar nyugodtan irj ra :p

2017. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írj rá. Sok sikert.
2017. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Semmiképpen! Vissza fog utasítani és mindenkinek el fogja mondani a faluban. Ráadásul ki fognak téged kacagni a lányok, a srácok meg ujjal fognak rád mutogatni, hogy ott a kis lúzer, akit Facen visszautasított a Mariska.


Nem jó dolog kosarat kapni, mert senki sem akar a kosarak királyának a királynője lenni.


Üdvözlettel:


Dr. Gezmiczei Emil - párkapcsolati tanácsadó, nőgyógyász

2017. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen írj rá bejöhetsz neki elmondások alapján lenne esélyed

És lehet még a lány is várja ugyhogy hajrá nagyon!!;))

15/L

2017. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Írj rá és a következő buli elött már találkozhattok is és akkor együtt mentek.

Ha visszautasít sincs sok veszteni valód szóval nem értem miért kérdéses ez egyáltalán.

2017. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ami a legrosszabb kozben van a neten egy lany akivel mar honapok ota ismerkedek.Elfogadhato a tavolsag,de elegge eltavolodott tolem amikor elment nyaralni egy honapra. Most visszajott es valahogy semmi sem a regi.Nem tudom mit tegyek. De ez a netes csaj mindig huzza a talit.Megmondjam neki elesbe hogyha nem akar talizni meg megismerkedni,van masik csaj aki szivesen szeretne?
2017. júl. 29. 11:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Éld az életed, ne várj másokra. Ha az a netes csaj akarna bármit is akkor már találkoztatok volna. Ne írj neki semmit. Ha csak azért találkozna veled mert te találtál mást akkor az úgyse lenne hosszúéletű.
2017. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom :( a netes csaj az nagyon nagyon felenk es azert nem jon el.De nagyon sajnalom.Megmondjam neki hogy szeretnek neki eselyt adni es hogy most szeretnek talalkozni vele? Nemtudom telleg mitevo legyek. Nehez csak ugy eldobni.De nem is varhatok nagyon.
2017. júl. 29. 13:26
 10/10 A kérdező kommentje:
De most nagyon ott vagyok ha nem szedi ossze magat megmondom neki, ha te nem akarsz talalkozni attol meg mas csajok akarnak. Arra biztos pattani fog.
2017. júl. 29. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!