Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak? És ha igen, mit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? És ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! El sem hiszem ,hogy ez megtörtént....

Van egy fiú ,akit évente egy hétvégére látok, de nem tudtam a nevét. Eddig minden évben beszéltünk,csak nem mertem megkérdezni a nevét ( tudom ,gáz ) .

Tavaly és azelőtt is kedves volt,ő kezdeményezte a beszélgetést. Idén viszont abszolút nem érdeklődött , csak nézett sokszor , szerintem azért, mert én is bámultam.

Gyakorlatilag több mint fél éve keresem őt , Facebookon , Instagramon, volt hogy több ember összes ismerősét átnéztem, nem találtam meg.A létező összes módon megpróbáltam megkeresni ,nem ment. Aztán lemondtam arról , hogy valaha megtudom a nevét.


Tegnap este megnéztem Instagramon azokat a képeket ,amiket az ő nyaralóhelyén töltöttek fel. Végül találtam egyet,amin ő is rajta van. Megnéztem a megosztó követőit és rátaláltam a fiúra. Annyira de annyira boldog vagyok !

Facebookon is megvan , de szerintem nem használja őket, nem aktív ott.


Ráírjak ? Vagy ne ? És ha igen ,mit ?


2017. aug. 12. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelöld be, vagy kövesd be, aztán ha visszajelöl/követ, akkor ráírhatsz esetleg (hogy telik a nyara, mikor jönnek oda, ahol talizni szoktatok... Légy kreativ). Ami fontos, hogy távkapcsolatba NE menj bele így, hogy évente egy hétvégen taliztok (ezt tapasztalatbol mondom🙂). Hány éves vagy amugy, ha szabad ilyet kérdezni?

Sok sikert hozzá☺️

2017. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszii,hát bejelöltem,bekövettem ,úgy vagyok vele,hogy nincs mit veszítenem,mivel nem fogok vele a közeljövőben találkozni :D

12 vagyok egyébként,nem kérek beszólásokat,hogy 12 évesen inkább barbizzak,köszönöm ^^

2017. aug. 12. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!