Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány állandóan ölelget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány állandóan ölelget akkor tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Egyik lány évfolyamtársam minden szünetben ölelget. De úgy, hogy mintha nagyon sokat jelentenék neki. Szabályosan hozzámbújik. Állandóan ír minden este. Mindig beszélget velem. De ő elvileg csak jó barátként gondol rám. Szerintetek?

2018. márc. 9. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ő azt állítja, hogy csak barát vagy számára, akkor nem sok okod lehet kételkedni. Én is hasonlóan viselkedek a közeli barátaimmal.
2018. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
A tini lányok úgy öltöznek, mint valami 30 éves r**anc, de úgy viselkednek, mint a dedósok olyan tini fiúkkal, akik férfinek gondolják magukat, holott idióta külsejükkel fűszerezik férfiatlan magatartásukat. Értem én, hogy ez most a trend, meg a nem tudom mi, de nem hánytok magatoktól? Miért nincs egy olyan divat, hogy normális lányok normálisan viselkednek normális srácokkal, akik időben férfivá válnak? Ne mondjátok már, hogy nem utálod magad ettől a "GYIK-on kérdezgetek mindenkit, mert nyuszi vagyok, egy olyan lányról, aki mindig ölelget és tök hülyének néz, mert amúgy marha is vagyok" stílustól!
2018. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Néha az emberek hazudnak:)
2018. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: WIN!
2018. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!