Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki a helyzetemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki a helyzetemben? Más hogy győzi le? Többi lent!

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és annyira szomorú, hogy napközben elfelejtem, hogy nincs barátnőm de esténként a párnámat szétölelgetem.:/ Annyira szeretnék egy lánnyal kettesben lenni és csak ülni mellette megfogni a kezét szerelmeskedni és szemébe nézni! Sokszor egy ölelésnek nagyon tudok örülni. Van itt olyan lány, aki ilyenekre vágyik? Van még olyan lány, aki ezeket értékeli? Túlzottan szeretnék szeretni egy lányt és mindent megadni neki amit csak szeretne. :/ Ezt le lehet győzni valahogy? Van ilyen lány aki ilyet érez?

2018. márc. 7. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mostanaba én is így vagyok:/ ma meg is kértem egy fiú osztálytarsamat hogy oleljen meg😂😊Szóval igen van, én is így vagyok, hogy olyan jó lenne egy barát:) 15/l
2018. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem legyőzni kell az érzést, hanem tenni érte. És hidd el, hogy lehetséges, csak kicsit fel kell emelned a feneked otthonról.


De megszerezni még könnyű valakit, viszont megtartani. Az elején még könnyűnek tűnik mert ott lesz a rózsaszín köd, a másikra várás 110%-on, minden egyes pillanat. Aztán ahogy telik az idő eljön a megszokás. Ott figyelni kell nagyon, és ha nincs tapasztalatod az emberekkel a helyzetek finom kezelésére, akkor bukta lehet a vége.

A túlzott szeretet pedig az ellenkezőjét váltja ki és tönkrevágja a kapcsolatot. Szépek az igérgetések, de mit tudsz megvalósítani? Ezekre nagyon figyelj, hogy csak olyat igérj meg amit meg is tudsz tenni, különben csalódik benned a lány.

2018. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!