Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a korkulonbseg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkulonbseg?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok,alakuloban van egy 17 eves fiuval.

Par honapja ismerkedtunk meg,egybol ereztunk valamit a masik irant.

Vagyis nem,nem par honapja ismertuk meg egymast,mivel elotte is halottunk egymasrol,de kozelebbrol meg csak mostanaba.

Nagyon aranyos,kedves helyes srac,de en lennek az elso,fiatalabb baratnoje..

Vagyis tudtommal 2 baratnoje volt eddig,mind kettojuk kb vele egykoru.

Ebbol en arra kovetkeztetek, hogy le is fekudhettek.

Ami nem meglepetes szamomra,hiszen 17 eves..nyilvan mast var egy kapcsolattol mint en.

Ezert is nem tudom hogy lehetne e ebbol valami komolyabb kapcsolat.

Olvasgattam, hogy azert is lehet sok ez a korkulonbseg mert mas a gondolkodasmod,a fiatalabb meg eretlenebb.

Nem tartom magam eretlennek,viszont nem tudom hogy hogy jonnek ki egy 17 evessel.

Tudom, ha osszejonnenk biztos varna ram,viszont en nem szeretnem ot szenvedtetni..vagyis,mint mondtam,lassan felnott,masok az elvarasai.

En meg varnek minimum 1-2 evet.

Szoval nem tudom,erdemes belekezdeni?

Bocsanat a vesszok hianyaert,telefonrol irtam.


2018. márc. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan az összhang,akkor nem számít a korkülönbség. És hidd el,ha szeret,akkor nem lesz neki a szenvedés az az 1-2 év ameddig a szexre kerülne a sor. :))
2018. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt :)

Es meg valami..en most megyek tovabbtanulni,o pedig mar dolgozik,szoval nem nagyon tudnank talalkozni.

Gondolom ez azert nem tesz jot a kapcsolatnak,foleg hogy kolis leszek,es lesz mikor csak 2 hetente jovok haza.

2018. márc. 5. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem is az értetlenség a probléma mert szerintem bármelyik 14 éves értelmesebb mint egy 17 éves fiú aki ráhajt egy nála jóval fiatalabb lanyra, hanem az a fő probléma hogy ő nem akarna majd megállni egy csoknal. Elsőnek igaza van ha szeret turtozteti magát csak ugye egy ennyi idő alatt nem derül ki hogy annyira szeret e kettő nem biztos hogy megtudja e majd állni.
2018. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Az a minimum 1-2 év az legyen 3, a szex nem kislanyoknak való.
2018. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem nagy.
2018. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

28 évesen volt már 18 éves barátnőm is és teljesen jól kijöttünk. Nem a kor a lényeg, hanem hogy mennyire kommunikatív a két fél, és mit gondolnak egymás értékrendjét tekintve.


28/F

2018. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!