Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom. Hihetetlenül megbízom benne, és mindent elmondok neki. Ez kölcsönös.

Van egy srác, akibe fülig szerelmes vagyok. És mostanában nagyon nagyon sokat kérdezett róla a fiúbarátom. (régebben szinte sosem, bár tisztába volt vele, hogy 3 éve ezért srácért élek - halok.) Én hülye meg rákérdeztem.. Akkor azt mondta, hogy "érdekli, hogy a lány, aki tetszik neki, kibe / mennyire / mikortól szerelmes". Én meg lefagytam. Bámultam szegényt kb. 2 percig. És megszólalt a csengő. Úgyhogy szerencsémre - nem szerencsémre nem kellett válaszolnom a kérdésére.

Viszont azóta megváltozott. Nem ír rám, nem keresi a társaságom, de amikor megkérdeztem, hogy haragszik e rám, nem értette miért kérdezem.

Nagyon jó barátok vagyunk több éve. Vajon az a baja, hogy válasz nélkül hagytam? Tudta volna a válaszom.


Előre is köszi, ha válaszolsz! :)



2018. márc. 4. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*azért csak félig, mert a pasinak már vannak irántam is érzései, de kijelentette, hogy nem akar semmit:)
2018. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A kiszemeltem és a fiúbarátom hihetetlen jó barátok, nagyon jól ismerik egymás. (ugye ott is előáll a szerelmi háromszög, amit az előbb leírtam, az én kivételemmel) Mostanában rengeteget láttam, hogy kivonultak ketten beszélgetni.Mikor leültem hozzájuk, kb. elküldtek, hogy ők most ketten akarnak beszélni. (Nem tudom, mennyire számít ez, de tiszteletben tartottam a kérésüket. Ez még a "vallomás" előtt történt)


Amúgy a fiúbarátom hihetetlen helyes, nem hazudok, az egész lánycsoportból (rajtam kívül) nem tudok olyan személyt mondani, akinek ne lett volna közömbös akár 3 napra is :,D

2018. márc. 4. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!