Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ilyen az ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ilyen az ciki?

Figyelt kérdés

Tehát ez ciki a fiuk szemében?

2.Ha egy lánynak mondjuk nincsenek barátai,inkább egyedül van,nem jár bulizni inkább otthon van,az is hátrány?



2018. márc. 4. 11:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam,tehát ha ilyen anime fan,az is ciki?16 évesen.
2018. márc. 4. 11:45
 2/11 anonim ***** válasza:

Én csípem, ha egy lány nem az a bulizós fajta, azért néha ketten el lehet menni sörözni egyet vagy valami, de nem szeretem én se a nagyon nagy bulikat. Az anime más tészta, mert én nem nagyon szeretem, viszont azokat a lányokat meg kifejezetten akik imádják, szóval ez ellentmondásos, de ez a szép a dologban :).

16/F

2018. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, mindenki azt csinál, ami csak jól esik neki, ebben semmi elitélendő nincs.
2018. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ,hogy anime fan szimplán csak egy hatalmas bónusz jelent....
2018. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*bónuszt
2018. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Whaooo,köszi a válaszokat:)
2018. márc. 4. 12:15
 7/11 anonim ***** válasza:
#2: Miért nem kérsz meg egy anime imádó lányt, hogy ajánljon neked valami ízlésednek megfelelőt? ;)
2018. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7: Hmm, lehet nem is butaság, de eddig eszembe se jutott és már nem nagyon van anime-s lány ismerősöm előző 2 barátnőm imádta az animéket, de eszembe se jutott megkérdezni őt mit ajánlanának nekem, mert amiket ők néztek nekem nem jött be. Most meg már nem nagyon van animés lány barátom sem, szóval nincs mit megkérdeznem, ahoz meg hogy olyat ajánljon hogy nekem tetszen ismernie kell :), viszont ha megint lesz ilyen megkérdezem, mert tényleg nem h*lyeség, köszönöm hogy ezt így mondtad :D
2018. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ő ilyen akkor ilyen ebbe nemkell be agyalni foleg 16 evesen. Sztem jo is van benne az hogy legalabb nem egy ribi mont a tobbi.. Sztrm nem ciki hanem Cuki ;)
2018. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mádár0218 ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Persze mindig lesz olyan akinek ezek nem tetszenek, de ott van az a réteg akinek Igen :)


Én is sok animét nézek, gamer vagyok, és igen ha kérdezik mit csinálok nyugodt szívvel elmondom mert én azt szeretem :)


19/F

2018. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!