Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm teljesen beégetett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen beégetett a suliban! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett az egyik 11.-es, mi gólyák vagyunk. Tudni kell róla, hogy nagyon népszerű, helyes, befolyásos a családja, elég gazdagok is. Mindig márkás cuccokban jár, focista, a végzősök közül is mindenki bírja. Szóval minden lány álma tipikusan.

Nos hát én is odavoltam érte, és ha megláttam, tisztára elvörösödtem, meg álmodoztam róla, milyen lenne, ha járnánk. A legjobb barátnőm pedig eléggé bevállalós, és hát csak jót akart nekem állítása szerint.

Megkérdezte facebookon a srácot, hogy járna-e egy kilencedikessel. A srác azt hitte először ugye magáról beszél, de a barátnőm gyorsan megírta, hogy nem neki, hanem nekem tetszik. Elküldte neki a profilomat, és részletesen megírta neki, hogy én hogyan áradozok róla. A srác azt írta, hogy ne haragudjak, de nem vagyok az esete, és különben is alakulóban van neki valakivel...

A barátnőm ezt nekem másnap reggel mutatta meg. Hát én teljesen kiakadtam, konkrétan mióta megtörtént ez az eset, a srác összes haverja (10-12.-esekig szinte mindenki) állandóan vigyorog rám a folyosón, a srác meg még enyhén röhögni is szokott, ha velük van. Van egy barátnőm az évfolyamában, na és pénteken megkérdezte, hogy nekem komolyan bejött-e mert mindenki ezt pletykálja. Komolyan már a sírás határán vagyok. A legkínosabb az volt, ahogyan leírta neki, hogy miket szoktam mondani róla. Például olyanokat is megírt, hogy nagyon szexinek találom a kockahasát meg hogy milyen rosszfiúsan fest a bőrkabátban. Nagyon haragszok rá, ő persze könyörög, hogy bocsájtsak meg. Hogy szerezzem vissza a jó hírem a suliban?



2018. jan. 13. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj

Egy ideig tényleg erről fognak beszélni , de egy hét múlva lesz valami új amiről beszélhetnek és ennyi is volt

Meg most mi van azzal hogy tetszik egy helyes fiú ?

Nem azt mondtad hogy sokaknak bejön ?

Közöttük meg közted csak annyi volt a különbség hogy ez rólad kiderült

Ha meg mosolyognak meg nevetnek mosolyogj vissza rájuk

Hidd el , minden ok lesz

2018. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég szemét a barátnőd.. Egyébként meg ne figyelj rá, szard le a barátait is, mintha nem is értenéd mért vigyorognak. Vagy menj oda hozzá és mond meg neki,hogy hagyja abba ezt légyszives, és már egyeltalán nem is érdeklődsz iránta.. Vagy valami. De előbb utóbb úgyis elfelejtik
2018. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nézd nem akarok rosszat mondani, nem rosszból írom ezt, de az ilyen barátnő, nem barát, mert az én véleményem szerint, akár barát, akármilyen ismerős, nem fog hozzá férni az én magánéletemhez, ahogy azt se tudja rólam senki, hogy fent vagyok az oldalon, azt se fogja tudni senki, hogy valakivel kapcsolatot kezdek a jövőhéten a buszmegállóba, ha jól sikerül minden, közbe meg szívrohamot kapok a pulzusomtól, amit a félénkségem okoz :) Na mindegy, 16/F Írj privátot, ha kellene valami segítség, kérdező.
2018. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
😉 nevetnek rajtad, ha te rosszul fogod fel, akkor rosszul is fogod érezni magad miatta. Lépj túl rajta, van más srác is 😊 legalább már nem kell utána álmodozni, és olyan fiút keresel magadnak, aki nem égetne majd be a haverjai előtt. 😎 Ezek után is tetszik neked az a fiú? Látod. Vannak rendes fiúk, nem lesznek top modellek, de formálni kell minket, hogy elérjük a tökéletes formánkat.
2018. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan az a gáz, ha tetszik valaki? Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel. Milyen jó híredet akarod te visszaszerezni? :D Emiatt eltávolodtak tőled a barátaid vagy micsoda? Ebben az egész történetben egyedül az az égő ahogy kezelve van az a tény, hogy tetszik neked valaki.
2018. jan. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
Megérdemled. 15 évesen nem végzős pasikra kéne a nyálad csorgatni meg a hasára nedvesedned. Elég már abból,hogy ilyen 9.-es kislánykák nőnek képzelik magukat.
2018. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, tessék? Ez már ne is haragudj, de rohadt bunkó volt, tekintve, hogy senkinek sem ártottam.
2018. jan. 14. 10:45
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ne is foglalkozz vele, itt vannak olyanok, akik szeretnek maguknak kialakítani egy dominum-ot. Mint például én, csak én pozitív-an, mert segítek másoknak. És saját helyesírásom van :). Akik meg az életkor miatt szidnak valakit, azok meg amiatt, mert az ő elvárásuk szerint akarnak mindent.
2018. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

#7: Min lepődtél meg?

Már 14-15 évesen kezded ezt a rossz fiúkra bukást (te írtad), holott tudni való,hogy ez a legízléstelenebb. Ha már kapcsolatra adnád a fejed ilyen fiatalon, akkor keress egy rendes, jó fiút, ne egy olyat, aki annyit tud felmutatni, hogy a szülei pénzén öltözködik márkás ruhába, meg gyúrja ki magát. Az ilyen ember ki is merül ennyiben. Ráadásul egy nagy köcsög is, mert kinevet, a többi hozzá hasonlóval együtt, holott ebben semmi vicces nincs. Egy üres fejű tuskó, és ha ilyenekre fogsz bukni, lesz pár kínos iskolai éved, mire megtanulod, kivel érdemes kezdeni.

2018. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint sosem értettem, miért ciki ha tetszik neked valaki. Mondd el neki, ha van rá lehetőséged, ha te is bejössz neki, főnyeremény, ha nem, akkor meg legalább nem pazarlod tovább az idődet. Ez csak egy általánosítás.

De a te helyedben egyáltalán nem fognám ezt fel cikinek, sőt! Rá is játszanék, kacsintgatnék a srácra, amikor szembe jön, aztán én röhögném ki!!! Ezt te formálod magadnak! Csak az ciki, amit úgy fogsz fel!;)

Hajrá, ebből szuperül jöhetsz ki, csak kicsit bevállalósnak kell lenned, poénkodd el. :DD


16l

2018. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!