Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak egy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak egy teljesen ismeretlen lánynak? 15/F

Figyelt kérdés
Facebookon nézegettem a "Kit ismerhetsz" fület, és felajánlott a városban pár helyes lányt, de egyáltalán nem ismerem, és még nem is láttam Őket. Hogyan írjak nekik? Esetleg hogyan lenne nagyobb esélyem? Kort is írjatok légyszi.
2018. jan. 1. 23:39
 1/4 anonim válasza:
24%

Hát csak annyit tudok mondani hogyha a Facebookon nincs rólad egy kép se és rám írnál (pl) ezzel a szöveggel:

Szia ! Megláttalak a Facebookon és rögtön beléd szerettem ! Beszélgethetünk?

Akkor azonnal letiltanám 😂

De gondolom nem ilyen szöveggel akartál kezdeni.. amúgy ötletem sincs hogy mit írhatnál úgy hogy ne tiltanak le 🤔

De persze minden lány más ..

13/L

Bocsi hogy nem tudtam segíteni 😔

Ja és attól még hogy szép a személyisége lehet bűnronda

2018. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh ugyanígy vagyok vele.. csak ez a fiú már az ismerősöm, 1x láttam élőben, és rengetegszer máshol.. de nem híres egyébként.

Szerintem mindig az őszinteség a fontos.valahogy így:

Szia! Nem zavarlak? Ne haragudj csak megláttalak, és rád kellett írnom. Elég furcsa, nem szoktam de most úgy éreztem. Nem szeretnék tolakodó lenni, ha zavar megértem.


Valami ilyesmire mondanam azt hogy ízléses, udvarias, esélyes 😉 sok sikert.


15/L

2018. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ;)
2018. jan. 2. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Remélem nem gond, hogy csak így ismeretlenül írok neked. Megláttam a profilodat, és nagyon szimpatikus lettél. Lenne kedved beszélgetni?"


Megpróbáltam beleképzelni magam. Ezt nem venném tolakodónak. :) Amúgy ez az indok nélküli letiltás rohadtul nevetséges és gyerekes.

2018. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!