Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez mindenkivel így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mindenkivel így van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy eléggé fiús lány vagyok, és nem nagyon szeretem a kis ruhákat, szoknyákat. Aztán egy nap felvettem egy teljesen normális kis ruhát. Nem volt vele semmi gond, jól is állt,nem volt túl rövid sehol, csak egyszerűen úgy éreztem magam mintha egy r*b@nc lennék. Az ahogy a fiúk mm-en ként végig néznek, egyáltalán nem kellemes. De most csak én érzem így magam, ha ruhában vagyok, esetleg szoknyában? 16/l

2018. márc. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh, pacsi, én is így vagyok :'D Nem nagyon szoktam szoknyát hordani, max bálokon van ilyesmi, de ilyenkor elég kellemetlenül érzem magam...eleinte, aztán hozzá lehet szokni idővel, csak aztán egy ideig megint nem veszel fel, és olyan...ribis érzésed lesz ^^'

A fiúk meg ha megbámulnak engem is zavar, de arra kell gondolni hogy ha szinte mindig fiús ruhákat hordasz, azért ők is kíváncsiak az ilyesmi újdonságra :D 15L

2018. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem csak én vagyok vele így. :D *pacsi*
2018. márc. 2. 21:42
 3/5 anonim válasza:
Nem nem csak te érzed így magad. (szerintem sokan vannak így vele). De én a szoknya és ruha variációk minden nemét rühellem ugyanis ha felveszek egyet akkor olyan védtelennek, kiszolgáltatottnak és szerencsétlennek érzem magam. Így ofőmnél kikönyörögtem, hogy ballagáskor ne kelljen szoknyát felvennem. 3 évig viaskodtunk mire engedett. :D f*ck yeah 18/L
2018. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy. Pechemre egyszer az exem csinálta ezt, aztán... hát... ja, elküldtem melegebb éghajlatra. :)
2018. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D
2018. márc. 3. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!