Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan pasival, aki jószívű, mindenkivel kedves, mosolygós, vidám, de egy nagyra nőtt gyerek?

Figyelt kérdés
Egy barátom ismerőse már 28 éves és nem volt még munkája, anyjánál él, egész nap rajzfilmeket néz, videojátékokkal játszik, elég sokat eszik imádja a csokikat, csipszeket, mekis kajákat, emiatt kissé túlsúlyos is. Az a fura ebben az egészben, hogy az anyja nem is akarja, hogy önállósodjon, mert mostanáig is védelmébe akarja helyezi, nem akarja, hogy baja essen, szerinte a mai világ gonosz és ezért nem akarja elengedni. Azt mondta a barátom, hogy az anyja arra vár, hogy legyen egy barátnője, aki ugyanúgy védelmébe helyezi, ha már ő nem lesz. Eléggé meglepődtem, hogy vannak ilyen esetek, pedig az a srác tényleg elég jószívű, vidám, sokat röhögcsél, kedves mindenkivel csak nem akar önállósodni. Az az álma, hogy megtalálja álmai hercegnőjét és szeretne ennél is boldogabb lenni. Lányok ti bevállalnátok egy ilyen kapcsolatot?
2017. aug. 5. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés szarkazmus?
2017. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Még véletlenül sem, sőt, még baráti kapcsolatot sem tudnék ilyen sráccal elképzelni, legyen bármilyen aranyos, kedves jópofa.


Beteges gondolkodásra vall nemcsak az anyja látásmódja hanem a srácé is, aki ebbe a helyzetbe beleragadt és vélhetőleg jól érzi ott magát.


28 évesen van szakmája, diplomája, bármilyen végzettsége? Mert dolgozni nem dolgozik, ez nem is kérdés.


Mihez kezd majd, hogy képzeli el az életét?Majd lesz valaki aki egy életen át húzza maga után és eltartja mert olyan aranyos?


Életképtelen.

2017. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs diplomája se szakmája nagyon nehezen ment neki mindig is a tanulás, így az érettségit se tudta letenni. Mesélte a barátom, hogy amikor nem ment át érettségin elkezdett sírni és az anyja még inkább a védelmébe helyezte még jobban elkényeztette. Nem akarta, hogy újra megpróbálja az érettségit, mert nem akarta, hogy újabb csalódás érje. Viccen kívül abba reménykedik az anyja, hogy majd egy olyan lányt fog találni aki a szárnya alá helyezi és egyengetni fogja az útját. Hát nem tudom kicsit aggódom miatta.
2017. aug. 5. 17:49
 4/13 anonim ***** válasza:
EZ VALAMI ROSSZ TRÉFA?
2017. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy picit megtudom érteni a srácot, mert valamiért túl érzékeny, ha kudarc éri azt elég katasztrófának éli. Emlékszem mikor érettségiztem nagyon nagy szorongató érzés fogott el, mert én is nehezen tanultam, de szerencsére átmentem, ő sajnos elég erősen diszlexiás.
2017. aug. 5. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Evidens, az anyja, nem normális. Ez tény. Annál a nőnél nagy bajok vannak fent ott a toronyban. A gyerekét majd akkor öli meg teljesen amikor a nő elpatkol - kimurdal. Aztán a gyerek meg maga lesz, egyszerűen életképtelen.
2017. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezért keres egy lányt a fiának, állítólag az anyja már több hirdetést feltett a neten. És reménykedik benne, hogy valaki válaszolni fog neki.
2017. aug. 5. 18:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem normális. A fent leírtak szerint, majd jelentkezik is valaki ugye? Valami személyiségzavara van a nőnek...
2017. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem álmai hercegnőjét keresi. Egy hercegnő nem fogja babusgatni. Álmai mamapótlóját keresi.
2017. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen megdöglök a tűző napon hogy legyen egy kis pénzem, neki meg mindent az orra alá dugnak? Na ne már! Ez vagy kamu, vagy pedig... nincs vagy pedig. Ez a kérdés kamu. :|
2017. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!