Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Február9-én feküdtem le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Február9-én feküdtem le a barátommal és 19-én kellett volna meg jönnie és nm jött meg első eggyüttlét után szokott késni? Ha igen mennyit? Meg amugy csak addig nem védekesztünk amig átszakitotta utána igen ovszerrel. Kinek volt már ezzel gond?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 07:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt annyira nem értem. Miert kell úgy szexelni, hogy nem is tudsz semmit a következményekről, meg hogy mikor nem kéne, mert nagyobb az esélye a gyereknek... Mindenesetre szurkolok, hogy ne legyél terhes, de bizonyosan jo lecke lesz, ha igen... Ha meg szerencséd van, ezután mindig ügyelj nagyon ezekre a dolgokra!!
2018. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Hogy fogjátok elnevezni? :3
2018. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? 15-nél biztos nem vagytok többek. DE! Ha már leakartom feküdni okosan. Miért nem lehetett volna rögtön felvenni azt a hülye óvszert?!
2018. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
*leakartok
2018. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
Látod, erre való az esemény utáni. De ehhez se volt eszetek. Gratulálok a babához. :)
2018. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Gratulálunk kismama!
2018. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%
ha fiú akkor legyen Bálint, ha lány akkor abortusz :D
2018. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Meg is érdemled, hogy terhes legyél, ha ilyen ***** vagy. :) Mi lesz a baba neve? Bár, őt sajnálom.
2018. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Mostanra már biztos kiderült. Mi történt?
2018. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Egyrészt gratulálok, akik megjegyezték, hogy "VÉDEKESZTÜNK", mert ha ennyire jól meg a nyelvtan, akkor azt miért nem látták, hogy az eggyüttlét sem két gyé, hanem simán együttlét,az amúgy hosszú ú és az átszakította az hosszú í, valamint az óvszer meg hosszú ó. Fránya magyar nyelv:D

Másrészt:hogy a kérdésre is válaszoljak, nyilván már nem aktuális, de igen, első alkalommal is lehetsz terhes, ha az előváladék bekerül, abban lehet annyi spermium.

Harmadrészt: engem azért tartanak nehéz embernek, mert meg szoktam mondani az igazat, de amit itt műveltetek ezzel a szegény lánnyal, az már inkább a gonoszkodás kategóriába tartozik. Elfelejtettétek, hogy ti is voltatok fiatalok?

2018. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!