Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Február9-én feküdtem le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Február9-én feküdtem le a barátommal és 19-én kellett volna meg jönnie és nm jött meg első eggyüttlét után szokott késni? Ha igen mennyit? Meg amugy csak addig nem védekesztünk amig átszakitotta utána igen ovszerrel. Kinek volt már ezzel gond?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 07:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel betette óvszer nélkül így igen lehetsz terhes.
2018. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen,nagy valószínűséggel,sikeresen elba..tad az életed az első szexuàlis élményed alatt.Ha az lettél,majd jön az abortusz,s elmondják,hogy ha megcsinàljàk,akkor esetleg (50%) már nem lehetsz sose terhes.Gratulálok.Látszik mennyi eszetek van.👍😂😂😂😂
2018. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Kérlek,te soha ne szexelj, mert nincs hozzá eszed.
2018. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
85%
VédekeSZtünk 😨😱
2018. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
"első együttlét után szokott késni?" Igen, terhesség esetén szokott. "mennyit? " 9 hónapot.
2018. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
86%
Ugyan már,miért kell ilyeneket mondani neki?!mindenki volt fiatal és kétlem,hogy mindenki érett elmével vesztette el a szüzességét.Kedves kérdező!Az elsö együttlét nincs összefüggésben a mestruácio késésével.Ezer más ok miatt késhet.Viszont tudnod kell,hogy az ejakulácio elött,lehet elöváladék,ami tartalmazhat annyi spermiumot,hogy teherbe tudj esni.Várj legalább 5-7 napot,és esetleg csinálj egy tesztet.
2018. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Ugye elmondtad 200*, hogy "nemakarokterheslenni" ?Akkor biztos nem.
2018. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jol számoltam peteérési időben voltál. Abba a pár napban amikor a legfogékonyabb vagy.

A 14 nap eltelt. Vegyél terhességi tesztet.

2018. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Gratulálok a babához :D
2018. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
VédekeSZtunk? Most komolyan nem bántásból, de minek szexelsz, ha annyi eszed nincs, hogy szólj a srácnak, hogx vegyen mar fel egy óvszert?? Minek kell belevagni, ha meg ennyivel sem vagy tisztában?? Annyit kellett volna tenni, hogy felhúz a p*csére egy rohadt gumit, komolyan ez olyan nehéz? Most meg lehet, hogy ennek a kis apróságnak gyerek lesz a vége... Ne haragudj, de ehhez csak gratulálni tudok. Es remelem, nem lesz gyerek ebből... Ha nem, akkor meg vesd az eszedbe, hogy ilyet nem csinálsz többet.
2018. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!