Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen és nem találok ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Elég összevissza fogalmazás lesz,mert nem erősségem.

Szóval,vannak olyan lányok még,akik izé..pajkosabbak vagy játékosabbak..nem tudom mi lenne a jó szó erre,szóval akikkel lehet hülyéskedni..gondolok itt arra,hogy leteperni a másikat,közbe csókolni is vagy puszit adni,viccből "olyan" helyre nyúlni persze kicsit hosszabb kapcsolatban nem egyből és nem sértődne be,hanem még inkább be indulna és méginkább le akarna teperni vagy hasonló.

Ez most csak egy példa volt,mert régen volt egy ilyen barátnőm,akivel lehetett "játszani" de azóta se találok ilyet,mert vagy mind visszahúzódó csendes még fél év után is kb és egymás mellett űlésen kívül nagyon semmi sincs.

Vagy olyan esetleg akinek tetszik,hogy csak fekszünk és hosszú csók..esetleg úgy,hogy egymás mellett vagy én lent és ő ráül a hasamra esetleg combomra vagy "oda" stb.

Igen tudom,hogy fura az egész kérdés,csak érdekel,hogy nekem nincs szerencsém ilyen lányt találni.

Ne gyertek azzal,hogy csak a kis tiniribik ilyenek,mert gondolom csak van olyan lány aki nem az és attól,hogy ilyen még tiszta szívből tud szeretni és nem csalna meg és ilyenek.

17/F



2018. febr. 28. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akivel szeretjük egymást, simán így képzelném el a szórakozgatásainkat. Alapból tetszenek az ilyen leteperős dolgok (de ne csak engem, úgy nem jó)
2018. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ehhez hasonló párkapcsolatot szeretnék kialakítani a nekem tetsző sráccal. Én ezt preferálom, de nem vagyunk egyformák. Biztosan találsz majd a környezetedben olyan lányt aki ezt, ilyen téren viszonozza. 15/L
2018. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ilyen lenne egy tokeletes parkapcsolat 20/L

Ahol mindketfel tudd a masikkal

"Jatszani"

2018. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lépj már túl rajtam ember XD
2018. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a tini ribik ilyenek. Én amikor össze jöttem a barátommal nálunk ez rögtön elkezdődött. Igaz első nap még furán éreztem magam, hogy egyik napról a másikra "legjobb barát" kapcsolatból, össze jöttünk. Mindig együtt aludtunk, meg ilyenek. :D De az alváson kivűl nem történt más. Néha amikor hülyeségből ráültem a combjára vagy, vagy ő letepert, és valamelyikünknek rossz helyre vándorolt a keze nem igazán foglalkoztunk vele. Lehet azért vagyok ilyen "játékos". Bár ennek eléggé kicsi az esélye. :D Szerintem sok lány van aki ilyen. Csak keresni kell, de ha nem találsz, majd akkor ő talál rád :D 16/L
2018. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!