Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ezellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ezellen?

Figyelt kérdés

Nooos..huha. lassan éjfél, össze kell szednem a gondolataim.


Úgy egy hete, képtelen vagyok 1 óránál többet aludni, csak megy a folyamtos bőgés, pánikolás.


Sajnálatos módon pánikbeteg, lelki beteg, és dührohamos is vagyok. (A dühroham nálam nem betegség, csak mostanság szinte mindennel felcsesznek engem)


Van egy olyan problémám, hogy szó szerint "elvették" tőlem a legjobb barátom, aki baromira bejön nekem, s ezt közöltem is vele.

MESSENGER ÜZENETET MÁSOLOK BE MOST IDE!


Megismerkedtem Bencevelr. Baromi jol el voltunk, es en kezdtem egyre jobban megkedvelni ot. Mar odaaig fajult a dolog, hogy a srac ossze akart jonni velem, aztan betoppant az en draga kis Napsi osztalytarsam, aki a szemem lattara olelgette Bencét. Elvileg semmi sincs koztuk, viszont amikor a biztonsag kedveert beleneztem Napsi messenger beszelgeteseibe, Bencére b*****ul nyomult. "Szeretlek szivem❤️❤️💛💙💜💛💗💘💞, imadlak eletem❤️💛💙💕💗💝💓💝"

Es ugye ezt en szoba hoztam, Napsi tagadta az egesz dolgot, es hozzacsapodott Bencéhez, es hazudgalt rolam. Es ugye Bence ma ezt felhozta, ami miatt arra jutottunk, hogy soha tobbet nem beszelunk.


Itt meg az is fontos, hogy en akarkivel beszelgettem, akarki tetszett nekem, azza kati is beszelt, es Napsinak is tetszett. Folyamatosan idegesitett, zuzta ossze a lelki vilagom, nem beszelve arrol, hogy a tesomba "szerelmes", nyomul ra, folyamatosan rola pofazik, ajandekokat kuld neki. De viszont tesomnak nem jon be Napsi, a csaj csak bolonditja ot. Eeees, az exemmel akar osszejonni Napsi, de az exem utalja ot. Amikor szakitottam a korabbi baratommal, mondtam a haverjaimnak, hogy ne hozzak fel soha ot. DE. Mivel Napsi ugyis meg fogja szerezni maganak az exemet, egesz nap rola fog pofazni, mindaddig, amig szepen depis nem leszek ujra..

Ees meg annyi, hogy tisztaban vagyok azzal, hogy Bence csak haverkent tekintett ram. De attol meg baromi szarul esett, hogy elvette tolem...neki sem esne jol, ha pl valai mas elvenne tole Bencét, es raharagitana Napsira..


Helyesírási hibákért bocsánat, de nem látok a könnyektől.


16/L



2018. febr. 26. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Tiniribik ellen nem tudsz sokat tenni. De ha tényleg barátok vagytok/voltatok a sráccal akkor mondj el neki mindent őszintén, hogy ez neked mennyire rosszul esik meg hazudik rólad a csaj. Ha ezután sem foglalkozik veled nem érdemli meg a barátságod. Egy ideig rágódni fogsz ezen de elfog múlni a rossz érzés ne foglalkozz velük.. nehéz de nincs lehetetlen. Ezek a lányok abban lelik örömüket, hogy másokat a földbe tiporjanak és minél többen fektessék meg őket. 30 éves korára kiégett boszorkány lesz az összes.
2018. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnàlom, de ha kellesz valakinek az nem fog ott hagyni.

Hogy itt mik mennek ebbe a mai vilàgba..flörtelmes...

Hát, igen vannak ezek a mai tipikus lányok, akik azt hiszik magukról h mindenkit megkaphatnak és h milyen szépek..nem is értem a fiúkat hogy miért foglalkoznak az ilyen lányokkal, ahogy az első mondta; ,,tini...........''

2018. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!