Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NagyPamela kérdése:

Fiúk! Vélemény?

Figyelt kérdés

Fiúk!Ti összejönnétek egy olyan lánnyal,,aki kedves aranyos,vicces,szeret hülyéskedni nagyon okos és határozott.Szeret irányítani és a tanárok is mindig rá számítanak.Rengeteg ember ismeri,és szereti őt ráadásul nagyon könnyen barátkozik.

Vagy mi a véleményetek az ilyen emberekről?



2018. febr. 7. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Negativ?
2018. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha éppen olyanja van akkor bunkó és magába forduló.Szereti beleütni az orrát más dolgába,ugyanis utálja a konfliktusokat és meg akarja őket oldani. Szeret beszólogatni másoknak viccből,viszont van hogy egy-egy beszólása elég durva. Hmm kb ennyi
2018. febr. 7. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján igen de azért ennél nyilván több kéne hogy valaki véleményt tudjon mondani
2018. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Csak egy a kérdés: mennyi nálad egy óra?! 😃
2018. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok legtöbbször túl karizmatikusak a srácoknak ezért inkább csak dugnának az hasonló csajokkal.

De kinek mi;)

2018. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én igen, mivel én is hasonló személyiség vagyok. :D
2018. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze. De első körben az arcod és a tested kell hogy megtetsszen. Azután ismerjük meg egymást és így tovább :)
2018. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ezek amiket leírtál nagyon pozitívak. Szerintem a fiúk 80-90% ez nyerő. Ilyenkor már csak a külső kavarhat be, bárki bármit mond, hogy az nem számít, azért van egy pillanat mindenkinél, amikor azt is megnézik. Az, ha szeret írányítani egyéne válogatja ki szereti, ki nem. Én magamból kiindulva szeretem.


Szerintem az ilyen embereket mindenki kedveli, esetleg lehet, hogy egyesek idegesítőnek tartják, hogy ha valaki ennyire szociális.


De röviden válaszolva IGEN.

2018. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😄
2018. febr. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!