Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a fiúk nem értik az utalgatásokat?

Figyelt kérdés
Ugye a legtöbben azt mondják, hogy hiába adnak a lányok finom jelzéseket a fiúknak, arról hogy "szabad a pálya", ők ezt nem értik meg. Ilyenekre gondolok például, hogy mosolyognak, szemezni próbálnak. Ugye egy lánynak ez általában feltűnik a fiú a részéről, de ez sok srácnak nem esik le. Sok kérdésnél is van az ugye, hogy a lány azt szeretné tudni, hogyan adja a fiú tudtára az érzéseit. A válaszok pedig nagyobbrészt arról szólnak, hogy mondja meg nyíltan, hogy mit érez, mert a fiúk nem értenek az apró jelzésekből. Mit gondoltok erről, igaz? Tényleg nem esik le nekik, és úgy lehet a legkönnyebben felszedni egy fiút, hogy "szia, tetszel, járunk"?
2018. febr. 7. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Utalgatni a bankban kell, nem a szerelemben.

Tényleg nem értem, fáj egyenesnek lenni?

Nem, nem arról van szó, hogy aki tetszik, ahhoz menj oda, és "szia, járunk?", de nem azért, mert az egyenességgel baj lenne, hanem mert normális körülmények között a párkapcsolat kialakulása egy hosszabb folyamat, ami bőven több némi felszínes tetszésnél. De nyugodtan ki lehet mondani, amit érzel, többre mész vele, mint ha titkolózol, meg feladványokat adsz.

2018. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1: Win!
2018. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem minden fiúnál van így. Amikor én adtam jelzéseket egy fiúnak úgy érzem hogy megértette.
2018. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is nyíltan meg szoktam mondani, ezt nem magamra értettem. A kérdésekre amiket itt olvastam.
2018. febr. 7. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában ha jelzést adok " a qva any.ád"

" Elvágom a torkod " , azért szokták érteni a srácok . 😂😂😂

2018. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én régi barátnőm folyamatosan mindent utalásokkal akart elmondani, és engem nagyon idegesített már az első hónap után. Néha tökre érthetetlen volt számomra az egész, amit mondani akart. Mondtam neki, hogy zavar, és nem hagyta abba. Ameddig bírtam vele voltam. Én szeretem , ha egyértelműen mondja, mert sokszor több értelmű, akkor is ha a lányoknak egyértelműen hangzik .
2018. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!