Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység akarta tenni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység akarta tenni az exét rajtam keresztül?

Figyelt kérdés
Egy sràc bejelölt Facebookon, lájkolgatott és párszor beszèltünk is, ráírtam (3x), erre ma meg tudtam az exétől, hogy én zaklatom, eszeveszettül írok neki... Közben meg én nem írtam neki vissza utoljàra:/
2018. jan. 13. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat

Féltékennyé*

2018. jan. 13. 20:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés nem tudni
2018. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az exe-étől tudtad meg, akkor valószínű, hogy igen, sajnos ők, az olyan konfliktusmegoldásokat választják, hogy bosszút állnak egymáson. Ez egy csúnya dolog. 16/F Írj privátot, ha kell valami segítség.
2018. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!