Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez féltékenység?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy sok barátnőm volt de valahogy ez a lány igen is érdekel engem és járunk is tavaly nagyon el*sztam de kibékültünk és azt mondják jól nézek ki nagyon meg minden én nem alkotok magamról véleményt de ha látok egy fiút az is jól néz ki el kezdek féltékenykedni,hogy nem-e tetszik a barátnőmnek s akkor idegesedek fel, mit tegyek?

2018. jan. 3. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek azt tisztázzuk, hogy hány éves vagy.


Mintha engem irtál volna le 15 éves koromban, kb ugyan ez volt a helyzet, míg a második alkalomnál exem megnem nyugtatott afelől, hogy max megnézi és szia, aztán még nyomatékosította is bennem ezt a érzetet bizonyos dologgal egy kicsit később.

2018. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2018. jan. 3. 23:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy már volt minden de akkor is én a tavaly sokszor megcsaltam s elhagytam de valamiért mindig ő jutott eszembe és most megint kibékültünk és vele akarok maradni de félek én,hogy más fog kelleni neki
2018. jan. 3. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig nem a külső számít

És ha tudod viszonozni a szeretetét akk nincs mitől félned

2018. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom nem a külső számít és tudom viszonozni de félek neki más fog majd tetszeni
2018. jan. 6. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!