Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Féltékeny vagyok.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akibe régen szerelmes voltam és azt mondta hogy ő is belém. Úgy viselkedett mintha járnánk. Aztán kiderült hogy csak viccel. De azóta se hagy békén, úgy viselkedik mintha szerelmes lenne belém.

Én már túlléptem rajta. Nem is tetszik.

De nemrég elkezdett udvarolni az osztályból egy másik lánynak(többen mondják azt hogy szerelmes belé). Valamiért ez engem nagyon idegesít. Féltékeny vagyok. Ha meglátom hogy udvarol a lánynak vagy csak beszélgetnek dühös és szomorú leszek(bár ezt nem mutatom ki)

Mit csináljak hogy ne legyek féltékeny?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. nov. 21. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért viccelt?
2017. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőj fel...
2017. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 nem tudom.

Légyszi normális válaszokat írjatok.

2017. nov. 21. 19:45
 4/4 laonda38 válasza:

szia,,

valamilyen szinten,a szíved még hozzáhúz.

ne akarj csabdába esni,mert az ilyen fiúkból,van a gigoló (nőcsábász)

2017. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!