Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a 18 éves lányod összejönne egy metálos, sátánista fiúval?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 10:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Olvastad a Sátánista Bibliát? Szó sincs egoizmusról.
2017. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Mansour ***** válasza:
Nem olvastam, de amennyit tudok róla, színtiszta egoizmusnak tűnik. De meggyőzhető vagyok...
2017. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Gratulálnák nekik.:D

Ja, és örülnék, hogy kifogott egy metálos fiút.

2017. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%

Jelezném, hogy egy személy zenei ízlése még nem mutatja meg azt, hogy az illető milyen vallást követ.

Én magam pl. imádom a metált, a rockot.

Egyes emberek szerint, akik szeretik a metált, a rockot, azok sátánisták, démonokat idéznek, szekták tagjai, Hitler hívei stb.

Hogy lehetnek ilyenek az emberek? Egy zenei ízlés semmit nem jelent! Hiába hallgatok metált, attól lehetek budhista, ortodox, sintoista, egyszóval bármi. A zenei ízlés semmiről nem szól. Egy Bieber hallgató kis p.icsa is lehet sátánimádó attól függetlenül, hogy mit hallgat.


Szerintem ne ítélj el valakit az miatt, hogy mit hallgat.

2018. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24-es nem is vonatkoztatott senki egyikről a másikra, ne reagáld túl. :D
2018. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Salk Balázs válasza:
Szia! 17 éves a lányom. Igen meglepő volt, amikor "jó" neveltetése ellenére ilyen sráccal jött haza. Nagy levegő szerető családi légkört adtam neki, és folyton megvédtem minden problémánál. elkezdtem én is metáloskodni, néha még pénzt is adtam a gyereknek, és kértem a lányom,ha nagyon részeg inkább ide hozza, nehogy a szülei bántsák. 5 hét után mikor már nagyon kifordult magából,a fiú magától dobta. majd 2 napig szipogott az én kislányom, majd jött a nagy szerelem.
2018. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!