Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a 18 éves lányod összejönne egy metálos, sátánista fiúval?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 10:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy imadom, hogy itt senki nem tudja, mi is igazából a sátánista jelentése. Gugli, gyerekek, gugli.
2017. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. csak ilyen barátot tudnék (majd) elképzelni a (jelenleg nem létező) lányomnak, még talán én is jóba lennék a sráccal, nem lépne annyira elő a védelmező ösztön, tekintve, hogy bírom a metálarcokat, szóval nagyon támogatnám őket. :D Vinném őket Black/Death koncertekre (mondjuk mire én egy 18 éves lány apja leszek nem tudom mennyire fog színvonalon maradni a műfaj) meg egyebek.

A Sátánizmus meg esélyes, hogy LaVey féle, ami vagy azt jelenti, hogy nagyon intelligens a fiú, vagy nagyon buta, de ezt az első beszélgetéskor kideríteném.

2017. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%

Ami biztos kizáró ok: Gót, sátánista, szektás, okkultista és társaik.

Esélye nem lenne a lányomnak ilyenekkel összejönni, mert arra nevelném,hogy ne. Nem kelleni tiltani,mert természetes lenne számára.

Zenei ízlés pedig mindegy.

2017. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
49%
"Hogyan neveljünk bigott embereket" ~ #13
2017. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%

#14: Aki nem ért veled egyet, rögtön bigott.

Én úgy hívom: normális.

Te meg mennyél szektába, légy gót és ülj a sírokra vagy öltözz talpig feketébe, vagy amelyik szimpatikus. Valamelyik biztos vagy az előbb felsoroltak közül, hiszen megszólaltál. De azért enged már meg, hogy valakit ne "ferdén" neveljek, hanem úgy,ahogy érdemes.

2017. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
Egyik sem vagyok, de látod ezért vagy bigott, ha már szekta, Sátánizmus, okkult vagy goth, akkor az csak rossz lehet, mert biztos ugyanolyan a szubkultúra világa mint az Ördögűzőben. :)
2017. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%

#16: Na akkor fejtsd már ki, mi ezekben a jó. :)

Na jó, akkor bigott vagyok, a bigott lányomnak bigott pasit fogok keresni. Te meg keress a sátánista lányodnak sátánista pasit, és majd együtt ülitek körbe az asztalt.

2017. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
A satanista nem allataldozo koponyahazban elo ember ganem egy ateusta ember aki nem hisz se ustenben sem a satanban!a metalnak meg orulj!
2017. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Mansour ***** válasza:

"aki nem hisz se ustenben sem a satanban"

De akkor me mitől sátánista?

2017. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Mansour ***** válasza:
Ja, most esett le, hogy a LaVey-i sátánizmusra célzol. Az szimpla egoizmus, kár a Sátánt belekeverni.
2017. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!