Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek a rocker...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a rocker illetve metálos lányok?

Figyelt kérdés

Az öltözködésemen annyiban látszik hogy elsősorban sötétebb ruhákat hordok. Illetve most lett acélbetétes bakancsom valamint később bandás pólóim is lesznek. Szóval az lenne a kérdésem mennyire jönnek be nektek az ilyen lányok ?

Majdnem 14L


2017. aug. 27. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem várja el a hasonló stílust, akkor bejönnek.
2017. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem várom el , csak ne próbáljon megváltoztatni
2017. aug. 27. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Annak elenére vagyok metálos, hogy nem látszik meg a kinézetemen igaz, de a lényeg az, hogy nekem bejönnek ha ezt vesszük alapnak. :)
2017. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyik kedvenc öltözködési stílusom. :) Én inkább skinesen öltözködöm, de a lányokon imádom a rocker/metalhead stílust.
2017. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Imádooom :o

Én is rocker vagyok és hasonló barátnőt szeretnék

Sajna rapper volt az előző párom és csak vita volt miatta mindig :/

2017. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5-ös, ha ez viccelődésen túl megy é skomoly vita van belőle akkor nagy gáz lehet ott.
2017. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is bírtam sokáig,állandóan ócsárolt hogy "ne legyek már sátánista"
2017. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fúj de utálom ezt. Mi az összefüggés a rock és a sátánizmus között?! Két tök különböző dolog. Attól, hogy valaki rocker, még lehet akár vallásos is, és attól, hogy valaki sátánista nem biztos, hogy szereti a rockot. Nem is értem miért jártál ilyen lánnyal...vagy egyáltalán miért álltál szóba vele. Elég nagy hülyeség más zenei ízlésén vitatkozni, arról meg ne is beszéljünk, hogy ha nem fogadott el úgy ahogy vagy, akkor mi értelme volt az egésznek?
2017. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem borotvaltatod le a hajad, nem vagy tele pc-vel (igenyes mennyiseg es pozicionalas eseten elony is lehet) addig ninca gond. En magam is ezt a stilust kovetem, neha napjan dobolok is, az egyik legjobb noi baratom is Amom fan :D nincs ezzel gond, amig a testedet nem alakitod at. (Egy par tetko meg belefer
2017. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Imádom őket <3 :D
2017. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!