Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lany letere fogdos miert?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany letere fogdos miert? (Lent a tobbi! )

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 eves vagyok es a baratnom is van baratom fel eve es neki is kb 1 honapja.. reggebben is siman oltoztunk egymas elott mert kiskorunk ota ismerjuk egymat tehat meg bugyi nelkul is szaladgaltunk egymas elott igy nincs mit szegyelnunk altalaban megbeszeljuk azokat a dolgokat is.. pl mi volt baratunkkal van h masztirol is beszelunk eleg nyiltak vagyunk.. nekem nagyobb mellem van mint neki es mostanaban ha oltozunk mindig odajon es megkerdezi h megfoghatja e a mellem mert kivancsi ra .. eloszor furcsaltam de mondok oke egyszer de azota akarhanyszor atoltozunk nezi a melleim es odajon megmarkolaszni oket.. van h egymas mellett fekszunk tvzunk es csak ugy megfogja h “irigylem a baratod az enyem csak ezt a ket picit fogdoshatja” gyakran van h ottalszik baratjanal masnak atjon es nem csak elmeseli h mi volt hanem meg is mutatja (fenek cici fogdosas) mar szoltam h ez szerintem gaz es fura de mondta h dehogy .. ott lett sok h atjott baratja utan es full “felizgult” allapotaban meselte h mik voltak majd oda nyult (lentre) h “es akk igy ide rakta a csiklomra a kezettt “ erre csak raszoltam h jezus mit csinalsz es elkezdett nevetni h semmit csak megmutattam nyugi mar .. majd mondta h viszont ittvannak erte es elment.. valakivel volt mar hasonlo? Ez miert van es en mit tegyek ha a szolasom nem hat? PRIVATBAN IS IRHATTOK CSAK PLS HELP (nagyon gyorsan irtam igy kerem nezzetek el a hibaim)


2017. nov. 29. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Zöld kéz, akinek felállt.
2017. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Hát tényleg gyorsan irhattad.

És igen fura, nagyon is. Lehetséges szerintem, de nem biztos!!! Hogy tetszel neki.

2017. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
A lányok ahogy én is látom sokkal jobbany nyíltabbak a barátnőjikkel mint a fiú a haverjaival DE szerintem ez már sok! Szerintem ő többet érez irántad igen vágom hogy is lány meg te is! Beszélgess el vele szerintem, hogy mit érez irántad. Utalj rá de valahogy derítsd ki
2017. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van egy leszbikus hajlama.
2017. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!