Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom a csaladja elott is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom a csaladja elott is fogdos?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 eves vagyok a baratommal lassan 1 eve vagyunk egyutt.. szoktam vele errol a dologrol beszelni de mindig mondja h a szulei tesoi leszarjak... szvl az van h a baratom siman fogdos akk mikor ottvannak a tesoi vagy az apukaja anyukaja.. multkor is pl szedtem ki tesojanak a kajat (9 eves) es odajott mogem es csapkodta a fenekem a tesoja meg nezte szoltam h hagyd abba itt a tesod de mondta h kitzavar... nagyobbik tesoja elott meg durvabb volt fekudtem a kanapen es ott volt a 14 eves occse is odajott a baratom rafekudt a fenekemre es “beleharapott” mondtam h “jezusom hat itt a Beni is” es mondta h “szerinted o meg nem latott/csinalt ilyet?l”

Hiaba mondom h szerintem a tesoi elott nem kene nem tudom meggyozni (szulei elott max megfogja a fenekem) szerintetek en tulzom el a dolgot?


2017. nov. 2. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát a lányoknak sajnos nevelni kell a barátaikat, ha a szüleik nem tették meg (és ha a társuk szerintük valamit nem jól csinál). Fiatal koromban én is fogdostam a barátnőmet az utcán, míg nem jelezte, hogy szerinte ezt nem illik. Előtte nem tudtam. De mivel szerettem, elfogadtam, hogy akkor ne. :-O
2017. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-ső vagyok. Mondjuk a szülők meg a testvérek szerintem más helyzet.
2017. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem senki előtt sem illik, nemcsak a családja előtt.

Ez olyan közönséges. Meg mintha valami tárgy lennél.

2017. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pofozd fel izomból szerintem... Azért mások előtt nem kéne p0rnót csinálni... Add a tudtára, hogy neked ez nem jó, fejezze be.
2017. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, én a helyedbe, nem hagynám magam, igaz nem lány vagyok, de akkoris. Beszéld meg vele, mert te csak egy használati eszköz vagy, szerinte, a kérdésedből leszűrve. Ha kell valami tanács, írj privátot, válaszolok amint tudok. 16/F
2017. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez még nem minősül a fogdosás kategóriába, csak egy kis játék. Mindenki akit ismerek csinál hasonlókat a barátnőjével akárhol. :)
2017. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Ez ugyanaz a pasi aki egy masik kerdesben par napja a haverjai elott fogdosott? Mert a sztori ugyanez volt. 15evesek, 1eve egyutt.

Mindegy, mind a ket eset eleg erdekes.

Egy dolog latszik a "pasid" nagyon eretlen es gondolom menonek tartja, hogy meg a csaladja elott is fogdos.

Masreszt az is erdekes, hogy a 14eves tesoja is teljesen termeszetes, hogy nok feneket harapdalja.

Meg amugyis egy 15eves fiu is hazaviszi a baratnojet, es a nappaliban a feneket harapdalja?!

Szuloket ez tenyleg nem zavarja?

2017. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ez nagyon furi, hogy így bánik veled a barátod! Mármint, én azonnal otthagynám ha ilyet csinálna velem akárki is, főleg mások elött.

15 évesen? Ez most egy vicc?????!

2017. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!