Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratnom fogdos?! (15/L)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom fogdos?! (15/L)

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy nagyon jo baratnom kb mindent megtudunk beszelni.. viszont valami nekem nagyon fura.. egy osztalyba jarunk es csomoszor van h fogdos vagy markolassza a fenekem h “hu de jo popod van” meg multkor atjott es eppen oltoztem es melltartoban volta es mondta h aztap***a olyan cicid van megfoghatom? En azthittem viccel majd visszarohogtem h persze es odajott es elkezdte fogdosni a melleimet.. meg mondta h ha fiu lenne mar reg szetb*szott volna stb.. ez nekem fura nagyon foleg h volt baratja es most is alakul szvl nem leszbikus... de mikor atjon es keszulodunk odajon megmarkolja a fenekem es aradozik h milyen jo... multkor mar tovabb ment .. elkezdtem oltozni bugyiban melltartoban alltam ( egyebkent ezt baratnoim elott igy szoktuk sztem semmi nincs benne) es odajott h de jo a tangat es alamnyult.. mondtam neki h ez fura de nevetett h ez csak vicc... valakinek volt mar ilyen? Mit tegyek? (Privatokat is elfogadok) koszonom a valaszokat! (Mindketten 15 evesek vagyunk)
2017. okt. 27. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Márpedig a barátnőd nagy valószínűséggel leszbikus... Vagy csak biszex, de akkor is: rad hajt.
2017. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A bugyis már komoly, de egyébként sajnos ezt én is látom néhány osztálytársam al. Ezt teljesen normálisnak tartják sajnos. Valószínűleg nem csak gátlástalan de neveletlen is...
2017. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ugy gondolja, h vagytok olyan jo barátnők, h megengedheti magának ezt a fajta viccet! :D Addig amig nem akar kinyalni szerintem nem vészes :D
2017. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biszex, ha tetszik menj bele, ha nem, akkor beszéld meg vele, hogy neked nincsenek ilyen vágyaid.
2017. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos (a mai világban) tényleg lehet, hogy viccnek tartja. Emellett még jó neveletlen is, hogy nem tartja tiszteletben azt, hogy ez neked sok. Uuu...sajnállak. Őszintén. Én beszélnék vele, de ha folytatja akkor megszakítanám a barátságunk.

(félreértés ne essék, nem a leszbikussággal van bajom, ez a lány viccet csinál az egész "másságból")

2017. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!