Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobban kimondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jobban kimondani az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Ha az érzelmeimről kell beszélnem, akkor mindig leblokkolok. Nagyon nehezen tudok beszélni róluk. Pedig mindig ezermillió gondolatom és érzésem van, amiből alig mondok ki valamit. Visszagondolva mindig megbánom hogy nem mondtam el amit gondolok és érzek, mert valószínűleg ha kimondtam volna őket akkor máshogy alakulhatott volna minden. Alapból visszahúzódóbb típus vagyok. Ez is közrejátszhat. Hogyan tudnék változtatni ezen?

2017. nov. 12. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorold megfogalmazni az érzelmeid.

Amikor valamit érzel valakivel kapcsolatban, állj meg, gondolt át mit érzel és miért, és próbáld szépen leírni.

Gyakorold.

2017. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd le előre. Én is ilyen vagyok ha az érzéseimröl van szó akkor nagyon nehezen lehet kihúzni belőlem hogy mit gondolok érzek.. Most pedig azt találtam ki hogy úgy "mondom el" hogy leírom es odaadom neki. Utána pedig atbeszéljük a dolgokat. De ez szerintem akkor is jó amikor nem atbeszélni akarod a dolgokat hanem csak a tudtára adni.

L

2017. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van kedved írj, és beszelgetünk, nem ismerkedési céllal gondolom.

L

2017. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!