Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de néha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de néha nem értem, hogy mik ezek a fura dolgai. Szerintetek? Több lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki már 3 éve tetszik. Mindig is jóban voltunk,a keringőn is vele táncoltam. Idén az osztályfőnök egynás mellé ültetett (igen, nálunk még van ültetés:/). Ezáltal mégjobban jóba lettünk, és nagyon sokat beszélgettünk néha órákon is. Nagyon kedves volt velem, és mindig megosztottuk egymással a problémáinkat, titkainkat. Ezekből kifolyólag én úgy szürtem le, hogy tetszek neki. Ezért énis elkezdtem "lazábban venni" a dolgokat (nem másztam rá, nyugi). Aztán kiderült, hogy az egyik évfolyamtársunk tetszik neki. De nem történt semmi, mert ugyanolyan közvetlen volt velem, meg megmaradt a mély kapcsolatunk.

Majd egyszercsak pont ma, megkérdezte tőlem egyik osztálytársam (lány) hogy most ő jár-e a neki tetsző lánnyal. Erre azt mondta:"Nem.. Legalábbis MÉG nem."

És ezek után teljesen lesokkoltam, azt se tudtam mit csinaljak, csak ültem tovabb a helyemen, mintha misem történt volna. Aztán amikor indultunk haza barátnőmmel, ő is jött velünk. Aztán búcsúzkodáskor öleléssel köszönt el, (mindkettőnktől), pedig eddig egyszer sem köszönt el öleléssel.(ezt nem úgy mondom, hogy "uristen megölelt egy fiú, mert más fiúktól is öleléseel köszönök el. Meg szokott perverz megjegyzéseket tenni (olyan viccelődve) És most nem tudom, hogy mi van. Hagyjam? Szerintetek?

Közlöm: ez nem egy "szerelmes vagyok de ő nem belém, és most világfájdalmam van" féle kérdés, egyszerűen csak képtelen vagyok kiigazodni azon, hogy ő mit gondol/akar.

Előre is köszi annak, aki értelmes választ ad:))



2017. nov. 7. 17:10
 1/1 anonim válasza:
Szia! Sajnos a fiúkon nagyon nehéz kiigazodni. Pl: egyszer egymás mellé ültetett minket a tanár. Neki nem volt radírja és az enyémet vette el, de úgy mintha átkarolná a hátamat. Arra gondoltam, biztos bejövök neki, erre másnap már az egyik osztálytársammal járt. De olyan is volt már tavaly, hogy órán folyton mellém akart ülni, de amióta az ellenségemmel jár, inkább egyre távolabb próbál lenni tőlem. Ezt nem azért írtam, hogy most rossz érzésed legyen. Inkább csak azért, hogy tudd a fiúknak az érzései összevissza vannak (a legtöbbnél). Szerintem még egy kicsit várjál és utána a viselkedése alapján döntsd el :)
2017. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!