Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval ez a tinder?

Figyelt kérdés

Just let me slam your pussy from behind all night long?


szoval ez a tinder?

regisztraltam Tinderre elso alkalommal mert azt hallottam jo ismerekedsre, elso levelem


2017. nov. 4. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha a menő csávó profilját lájkoltad mit vártál? Írni pedig csak akkor tud. Ott is csak az átlagos emberek keresnek igazából párt a többi csak szórakozik.
2017. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

orulok neki

meg is beszeltuk


tonight.

2017. nov. 4. 13:26
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy olyan igénytelen, hogy nem használtok ékezetet. Szinte minden második kérdés ebben a kategóriában ékezet nélkül kerül ki. Annyira undorító. Telefonon is lehet ékezetet rakni.
2017. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

NekeM a gépem nem képes ékezetet rakni, csak a telefonom.

A kérdezőnél is valszeg így van.

2017. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg átkéne vizsgáltatni a gépet vagy egy új billentyűzet kell, mert én csak gépről használom az oldalt, de mindig tudok ékezetet rakni.
2017. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak ezért rakjak magyar windowst? Persze.
2017. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, az tény, hogy egyszerűbb igénytelennek lenni.
2017. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
A windowsom alapból angol. A billenyűzet lehet magyar, ha a rendszer nem rendelkezik magyar nyelvi csomaggal :D
2017. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nos, ékezetekért, már megbocsáss, de nem rakok új windowst.
2017. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem mondod, de ettől függetlenül, aki ahhoz is lusta, hogy leszedjen egy nyelvi csomagot, az egy igénytelen bunkó. Ezek annyira gagyi kifogások. Pont ezt utálom ebben az IT szakmában. Minden idióta ilyen kifogásokkal jön.
2017. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!