Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez Tinderen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez Tinderen?

Figyelt kérdés
Tinderen kb 2 hónapig hetente 8-10 matchem biztos volt. Aztán azóta hirtelen semmi, addig kb minden 2. superlikeom is match lett de utóbbi időben ez kb 10/0... képek ugyanazok leírás sem változott.. mi lehet az oka? 18/F

2017. aug. 3. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogynak a csajok.
2017. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Meguntuk a pasikat.
2017. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolso haat kar.. pedig mennyivel egyszerubb volt jobbra huzas utan lefekudni minthogy valahol osszeismerkedjek veluk
2017. aug. 4. 00:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak én kezdem sejteni az előző válaszból, hogy hol itt a baj? Valaki?!:D

Viccet félretéve... Nem tudom merre laksz. Kis város, vagy nagy város. De az tuti, hogy egyre kevesebb lány lesz. És ha te tárgyként kezeled őket, amiket egyszer megtömsz, mint egy libát... Nem tudom milyen segítséget vársz. :D 18/F

2017. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Betudnád ide linkelni a profilodat? Talán úgy tudnánk neked segíteni ez ügyben...
2017. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es, hát a tinder nem erre való?:D

amúgy nem valami nagy város, 80ezer lakosú kb.

5-ös, hogy linkeljem? csak telefonon van meg, ott sincs semmi link az alkalmazásban. vagyis nem láttam.

2017. aug. 5. 01:18
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6


" hát a tinder nem erre való?:D"



Lol, a tinder csak alkalmazás, egy alkalmazással nem tudsz lefeküdni.. Tehát az, hogy mit várhatsz a "tindertől" az kb. attól függ, hogy milyen hús-vér emberek használják, milyen lányok vannak az alkalmazás mögött akiket épp "kifogtál":)) másképp nem mindenki arra használja az app-ot, amire te. Elég téved lenne erre következtetni, azért mert regisztrált egy app.-ra


Pl. én azért használom, mert nem ismerek más ilyen app-ot, ami kifejezetten ismerkedésre van, ennek ellenére tinderen is sok normális embert sikerült megismernem, akik dumálás céljából vannak fenn.


Máskülönben szerintem többnyire lehet következtetéseket levonni a tinderes képekből. Pl. ha egy csaj bikinis képeket tölt fel rá, akkor nagy valószínűséggel kilehet következtetni, hogy milyen céllal használja az app-ot.

2017. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utobbit csak azért írom, mert a röhögés elkap, amikor tinderen mindenkinél erőltetik a szexuális tartalmú beszélgetéseket. Ha egy csajnak van is ilyen mögöttes szándéka, attól még nem biztos, hogy az első beszélgetésben ezzel akar felvágni.

Meg pl. nekem elég ártatlan-gyerekes kinézetem van, szóval meglepődöm, amikor valaki ilyenekkel jön nekem, legalábbis ha pasi lennék és "arravaló" csaj keresnék tinderen, akkor olyanszerű csajoknak írnék, mint pl.:

[link]


Más esetben meggyőződésem szerint sztem normális visszafogott kinézetű/stílusú lányoknál hiábavaló az ilyen probálkozás, nem látom értelmét:))

2017. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!