Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan párkereső amin 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamimah kérdése:

Van olyan párkereső amin 14 15 évesek is vannak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Fuhh

Nem hinném hogy vannak.

2017. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem pedofil vagy, akkor légyszi élőben ismerkedj. Sokkal jobb. Ha ilyen fiatalon szeretnél már ismerkedni, akkor legalább szerzel egy kis tapasztalatot. :)
2017. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Repecke válasza:
100%

Lehet, hogy ez így elsőre kissé tapintatlanul fog hangozni, de azért óvatosan a pontozással ;).

Sajnos már nem azt a kort éljük, amiről a Biblia és a görög mondák oly híven beszámolnak nekünk, szerintem 1415 éves pasit/csajt manapság már elég nehéz találni, pedig már én is próbáltam ( :'( ), bár nekem inkább az 1700 éves pasik jönnek be jobban...azok a szexi ráncok és az a löttyedt toka... XDD (kérlek, ne vedd a szívedre, egy magányos, antiszociális lány unalmának kiteljesedését láthattad XD)


Viccet félretéve, természetesen vannak, csak többnyire angol nyelvűek, próbáld meg a keresőben a "dating" és a "teen" szavak kombinációit, eredményre lelhetsz ;). (egy kis ízelítő: [link]

Így az angolod is fejlődhet+ teljesülhet a vágyad is.


Bocsi az előzőért, próbáltam poénos lenni, de eléggé nyersre és ízléstelenre sikerült. Még egyszer bocsi! 15L

2017. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Repecke válasza:
3# vagyok, a link végéről szedd le az a plusz ')' jelet, és működni fog ;)
2017. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. nov. 3. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a vicced Repecke, kellően rossz volt hozzá, hogy lefárasszon így estére. :D
2017. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaumo,ez telefonos app és van rajta:)
2017. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Minden normális társkereső 16+-os
2017. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!