Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesek vagytok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesek vagytok, és milyen idős a legfiatalabb, illetve a legidősebb fiú/lány, aki valaha bejött nektek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

18 vagyok, egy 14 éves lányt szépnek találok, de abszolút nem néz ki 14-nek, úgyhogy nem tudom, hogy így ez érvényes-e, aztán, hogy ki volt a legidősebb... A híres színésznők nagyja a fiúk 99,999%-ának tetszik, tehát igazából ezzel el is mondtam mindent.


Amúgy barátnőm nem volt/van/lesz. Ettől függetlenül tetszeni tetszik sok lány.

2017. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
18/L, nekem az idősebb pasik jönnek be általában, maximum az egy évvel nálam fiatalabbak. Legidősebb... Hát, én is úgy vagyok vele, hogy sztárok. Jared Padalecki nagy crushom például, ő 35 😊😍
2017. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A legidősebb most jelenleg egy 20 éves fiú, akiért nagyon odavagyok, de ő ezt nem tudja. A legfiatalabb, aki tetszett ő pedig 1 év 2 hónappal volt fiatalabb nálam. 17/L
2017. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Legfiatalabb 17, legidősebb 25.

17F

2017. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Legfiatalabb aki valaha bejött az annyi idős, mint én (majdnem egy évvel idősebb), a legidősebb pedig 27 volt azt hiszem, de belé nem voltam szerelmes, csak tetszett.

15L

2017. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4 évvel fiatalabb volt eddig a legalja. 1 évvel idősebb pedig a teteje. Inkább a fiatalabbakra bukok, persze még egészséges kereteken belül, a 4 év is már extrém eset volt nekem.


19F

2017. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Legfiatalabb 16, legidősebb 33

19/L

2017. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A legfiatalabb 17, a legidősebb 39..

18/L

2017. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Meg fogtok botránkozni! Mert szerintem tök mindegy, ki hány éves, a fontos csak az, hogy MILYEN személyiségű!

Az egyik barátnőm pl. 16 évvel volt idősebb nálam, és nagyon jó volt, semmit nem jelentett a korkülönbség -sőt örültem, h tapasztalt, stb. Utána jött a feleségem, aki 16 évvel fiatalabb és mégis az idősebb volt a jobb! Köztük 32 év korkülönbség van - de hidd el, nem ez számít! Mivel úgy alakult, most egy nálam 24 évvel fiatalabb párom van, és nagyon jól meg vagyunk! Ő minden tekintetben gyönyörű, egy szépség - és mégis velem van már 11 éve! Ennyit a korkülönbségekről! 58 éve koromban volt egy 29 éves barátnőm, aki időnként meglátogatott. Egyszer felhívott, hogy feljöhet-e este. Mondtam, hogy persze. Kilenc körül jött és hozott egy üveg pezsgőt. Kérdem, miért hozta? Hogy megigyuk - a válasz. Kezdem bontani, mire ő: -De nem most, majd féldélkor! Mikor? Kérdezem. Majd fél 12-kor, mert akkor csúsztam ki! Honnan....? Ja, hogy szülinapod van? IGEEEEN! a Harmincadik!!! -mondta ő. Már éjfél is elmúlt, mikor már "azon" is túl, pihegtünk egy picit az ágyban, megkérdeztem: - Úgy tudom, stabil barátod van! Akkor miért nem vele vagy ma este?! _És itt jön a lényeg_ Tudod, ma végre én is jól akartam érezni magam, legalább a szülinapomon! Tudod "ő" olyan mint a legtöbb mai srác, csak magára gondol - veled pedig igazán élvezetes minden együtt töltött perc!... Higgyétek el, nem a kor számít, nem a mennyiség, nem a szépség (bár szeretem a szép embereket!), hanem a kisugárzás, a szeretet, az odafigyelés, kedvesség, intelligencia, - az, hogy azt akard, hogy a MÁSIKNAK nagyon jó legyen... akkor nagyon jó lesz neked is és ez oda-vissza hat! Sokat mesélhetnék, mert 58 éves biszexuális pasi vagyok. Ja, és ez érvényes a pasikkal is. (És még egy jó tanács: Ne tudja azt senki, ha saját nemedet is szereted! Ne adj okot arra, hogy bármivel bánthassanak! Az élet nagyon szép tud lenni - de élni tudni kell! :)

2017. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9es....

Te gazdag vagy?

2017. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!