Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek el fog hívni valaha?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fog hívni valaha?

Figyelt kérdés

Még április végén vagy május elején (nem emlékszem sajnos pontosan a dátumra) egy 11 fős társasággal (3 lány 8 fiú) elmentünk egy buliba (én csak a lányokat és 1 fiút ismertem,a többi fiú annak a fiúnak haverja akit én ismertem). Volt egy srác a társaságból aki nekem nagyon megtetszett és kihívott beszélgetni,mint kiderült van sok közös témánk (pl kéttanos suli). Amikor hazaértem láttam,hogy bejelölt és azóta folyamatosan beszélgetünk messengeren,nem szokott akadozni a társalgás. Viszont még nem hívott el találkozni,ez egy kicsit fáj. Közömbös biztos nem vagyok neki,akkor nem keresett volna meg,de akkor miért nem hív el? Rákérdezni nem szeretnék,de lehet,hogy majd ha egy hónap múlva se lesz semmi,elhívom egy hasonló buliba. Szerintetek utalgassak,vagy "tűrjek"?

#dramaqueen:D 16L 17F



2017. jún. 6. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

#k*vaanyádhagydabbaahestegetmertk*vagázésidejefelnőniésnemegybekéneírnimindentamiahestegmögötthavanhahahalolxDDXDXhogyategyerekesnyelvedenszóljak

Amúgymeghaennyireproblémátjelentnekedakkorhívdelteésgondmegoldva...vagyennyirehülyékmostanábanazemberek,azzalazenergiávalamennyitbelefektettélakérédsberégmegkérdezhettedvolna,hogyhellonincskedvedvalamikoreljönnivalamerre?denemteinkábbidejöttékésvárodalófa**t

2017. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
18:47,az én kérdésem azért jóval értelmesebb,mint a te rendkívül hasznos válaszod.
2017. jún. 6. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!