Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lett volna köztünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lett volna köztünk valaha valami vagy sem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, több mint 3 éve kapcsolatban vagyok. A suli miatti kevesebb találkozást leszámítva, nagyon jól megvagyunk. Én azonban nem tudtam teljesen elfelejteni azt a fiút akibe 13 évesen szerelmes voltam, mert sosem derült ki, hogy ő akar-e tőlem valamit vagy sem.

Hetedikes koromban iskolát váltottam, mert az előzőben utáltak és piszkáltak. A szomszéd faluba jártam suliba utána, nagyon félénk és önbizalomhiányos voltam, hirtelen nőttem és nagyon vékonyka voltam,utáltam magam (15-16 éves koromra változtam át teljesen külsőleg, jó irányba). Azt a fiút egy barátnőmön keresztül ismertem úgy meg, MSN -en beszélni kezdtünk és én örültem hogy egy fiú kedves velem. Sokat beszéltünk, közös tesink volt és ott is nyitott felém és sokat nézett meg minden.. De lett barátnője engem pedig az én barátnőmön keresztül elhajtott bunkón, hogy nincs viszonozva az érzésem. Egy hónapig nem beszéltünk, őt időközben kidobták, majd megint írt nekem MSN -en. Már óvatosabb lettem vele, néha olyan dolgokat írt hogy ő bárkit megkaphat meg engem is felszedne cssk nem akar megbántani( Micsoda nagylelkűség!) Én lettem a ballagtatója, erdei suliba ment az iskolánk, akkor már volt neki egy barátnője megint és végig velem volt mindig odajött, meg beszélgettünk ,csikizett és piszkált. Este vele aludtam, és egyszer át is ölelt, és igazából akkor tudtam a legjobban beszélgetni vele mert akkor volt leginkább önmaga. Egyszer viszont olyat mondott előttem másnak, hogy neki olyan lányok tetszenek, akiken van mit fogni, ez rosszul esett nagyon .Elballagott, és nem beszéltünk többet.

Nem hívtam vissza a ballagásomra, ami lehet illetlenség volt de nem beszéltünk és akkoriban volt alakulóban a mostani barátommal is.

Egy évre rá (15 évesen) nyáron az egyik barátnőmmel kimentem egy rendezvényre ahol ő is ott volt, én addigra már teljesen más külsővel rendelkeztem. A barátnőm, aki nem tudta hogy én beszélő viszonyban voltam sokáig vele, szóvá tette hogy a srác furán mosolyog és folyton végigmér pedig nem is néztem rá. Mikor egy részeg haverunk meg akart volna ölelni engem, én ellöktem és az a srác meg azt kiabálta rá,hogy hagyjon engem békén vagy beb*ssza a hamuba (volt ott ilyen bográcsolós hely).

Egy gimnáziumba járunk csak másik tagozatra, reggelenként egy busszal utazunk. Azt a rendezvényt követően, ő egy havonta egyszer általában mellém ült, pedig előtte nem, és tavalyi tanévben is ez volt. Szorosan ül mellettem, legutóbb is az egész karunk egymáshoz volt nyomódva, rajta kívül csak a kövér öregasszonyok ülnek így mellettem, ő pedig egy vékony srác. És számtalan alkalommal észrevettem már az évek alatt hogy néz engem, csak olyan béna,hogy későn kapja el a szemét.

De miért viselkedett így velem, és furcsa időnként most is?


2017. jan. 29. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:

"Már óvatosabb lettem vele, néha olyan dolgokat írt hogy ő bárkit megkaphat meg engem is felszedne cssk nem akar megbántani"

18 évesen lehetnél annyira felnőtt,hogy tudnod kellene, ilyen srácokkal nem foglalkozunk... A semmire való nagyképűség borzasztóan taszító.

2017. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!