Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az élvezetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az élvezetek hajszolása a fontos a mi korosztályunkban? Mindenki erre vágyik? Aki nem az "nem normális"? A szex mindennek a közepe?

Figyelt kérdés

#szex #tini #felnőtt #szex orientált
2017. nov. 2. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

nem

21/F

2017. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A világ ezt veri az emberbe bele, de nem kell csodálkozni hogy ennyi lelki nyomorék futkározik az utcákon :) én személy szerint már kerülöm az ilyen buta embereket akik ebben a dologban hisznek mi szerint "csak egyszer élünk"


én régen drogoztam,ittam,k**ztam...és tönkre is ment szépen az életem szóval nagyon megérte, ha nem csinálom ezeket a dolgokat mára már kb 600 ezer forintot keresnék azzal a sulival amit nem csináltam meg ezek marha fontos dolgok miatt.



Most szépen 150-et kapok, és próbálom össze szedni a gondolataimat, hogy hozzam helyre azokat a dolgokat amiket a múltban szépen szólva is elb**tam...szóval lehet erre koncentrálni, csak egyáltalán nem vezet semmi jóra. 25f

2017. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdező, nem fontos, és nem mindenki erre vágyik, legalábbis én biztos nem. Ismerkedek egy lánnyal interneten, nagyon kedves, aranyos és a szexre még nem is gondoltam, ha meglátom, akkoris az lessz az első, ha fázik oda adom a kabátomat, vagy a kedvében járok. A mai világot illetve, a legtöbb kamasz gyerek, csak a szex-ről tud beszélni, de azt nem tudják, hogy érzelmek nélkül, mindössze fizikai érintkezés. 16/F Írj privátot, ha még szeretnél kérdezni, Szintén +-ba.
2017. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 János Gilján ***** válasza:

Kérdező ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy neki mi a fontos.


Nekem mindig fontos volt a szex már 11 éves korom óta szinte rengeteget foglalkoztam a témával, aztán 14 éves korom után már partnereim is voltak hozzá. Mire 20 éves lettem, már együtt voltam hozzávetőlegesen 10 lánnyal. Én mindezt nem bántam meg, mert emellett foglalkoztam a sulival, meg a sporttal is. 26 évesen találtam meg a feleségemet, akivel bő 11 éve vagyunk együtt. Talán pont annak köszönhető, hogy a szex (és a házasságunk) most is jó közöttünk, hogy számomra ez mindig kiemelt fontosságú terület volt az életemben.

Mindazonáltal ha valakinek nem ilyen fontos a szex, azzal sincs semmi probléma. Azt javaslom, abba fektess sok energiát, ami számodra fontos és ami téged boldoggá tesz! ;)

37F

2017. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!