Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig valakinek nem tetszet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig valakinek nem tetszettem, de megváltozok (többet adok magamra) akkor lehet, hogy megtetszek neki? Egy olyan emberről van szó akinek tetszenek a "műlányok"

Figyelt kérdés

#változás #Eddig nem tetszettem #fogok valaha? #mű lányok
2017. okt. 31. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne a külsőddel hívd fel magadra a figyelmet mert az rég rossz
2017. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló szerintem mindent elmondott. A külső nem számít.
2017. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

De igenis számít a külső mindnekinek. Tudatosan, vagy tudat alatt, senki nem akar egy ocsmány igénytelen emberrel élni.


Adj többet magadra, abból csak profitálhatsz, de ne kimondottan neki akarj tetszeni. Attól, hogy adsz magadra nem leszel műlány.


Ne több sminket tegyél, hanem sportolj, öltözködj jobban, hajaddal, fogaddal törődj jobban. Mindenkinek tudom ajánlani.

2017. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz 3-mas, de én az olyan külsőről beszéltem, amiről nem tehet az illető, tehát a testfelépítése külső alakjáról.
2017. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leányom, ne változz meg senkiért.. Mindig tedd ami jól esik és amit szeretnél. Nekem mindig mondják hogy ha az alakomnak hangsúlyozó ruhákat vennék fel és úgy néznék ki ami "jól áll nekem" akkor döglenének értem... mert elvileg homokóra alakom van és szép vagyok arcilag is.

Csak hát én azt teszem amit ÉN akarok... lehet kicsit úgy öltözök mint egy csöves nagymama és egy 90-es évekbeli kislány keveréke, de így érzem magam jól magam és kész :p

Ha meg valakinek megtetszek akkor első sorban ne a külsőm miatt tetszek meg neki.. Nah nekem erről ez a véleményem C:


~egy 14 éves lány

2017. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinövöd ezt a korszakot, és 2 év múlva fogni fogod a fejed, hogy hordhattál ilyen ruhákat. "Hogy tetszett ez nekem???" :D
2017. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os: de legalább azt tette amit ő akart, és nem más igényeinek felelt meg.


És kérdező neked is ezt mondom: légy igényes, persze ez alap. De az igényesség nem a sminket, ombre hajat, anorexiás alakot jelenti. Akkor is lehet valaki igényes ha teljesen természetes. (de nem zsíros, kócos a haja, nem büdös, tiszta a ruhája, stb). De valaki kedvéért ne hordj például más ruhákat mert ha neki az kell, akkor 1: felszínes, 2: nem az igazi énedet szereti meg és te az egész kapcsolatot egy színészként éled meg.

2017. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!