Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem kezdeményez, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kezdeményez, mert nem tetszem neki, vagy csak mert bátortalan? 14/L

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam,aki külsőre nagyon bejön nekem. Ha meglátom,nem bírom levenni róla a szemem,és a vérnyomásom 220 lesz. Sokat elmélkedek róla,arról,hogy valóban milyen is lehet ő,és rengeteg gondolatomban "velem van". Eleinte szerintem egyáltalán nem vett észre,később,mikor rápillantottam azt hiszem,Ő is rám pillantott. Nemrég összevonták az Ő osztályát az enyémmel tornaórán. És 3 fiú választott közölünk,hogy ki legyen a csapatában,és nagyon reméltem,hogy majd Ő fog engem választani,de egy másik(számomra ismeretlen) fiú választott engem az elsők között.A tornaórán nem nagyon nézett rám,azt hiszem. Még aznap este,mikor mentem valahova,a buszablakból megpillantottuk egymást,és pont akkor nagyon lassan ment a busz,így sok ideig tudtuk nézni egymást,Ő egész végig nézett,de én pár másodperc után elkaptam a tekintetem,mert zavarba jöttem,viszont láttam a szemem sarkából,hogy ő tovább is nézett. Rá néhány nappal,mikor egymás melletti teremben volt óránk,egyszer felém tekintett,de mintha valakit keresett volna,kicsit úgy éreztem,mintha nem engem illetett volna az a pillantás.

Arról nem tudok,hogy lenne neki barátnője,de van egy osztálytársa,akinek szerintem szintén bejön Ő,mindig a közelében próbál lenni,de eddig nem láttam volna olyan jeleket,hogy ő viszonozta volna a csaj érzéseit. Egy internetes oldalon egyikőjük sem like-olta be a másik képet.

Nem tudok eligazodni rajta,azon,hogy neki vannak-e érzései felém,vagy csak én képzelem oda nyomoromban a 'jeleket'. Mi tévő legyek? Próbálkozzak nála,mert van esélyem,vagy sem?


2017. okt. 26. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek meg nem jelentenek semmit sajnos, de bármi lehet.
2017. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is voltam így,próbálkoztam és pofára esés lett! De azért próbálkozz,nem szégyen ha a lány kezdeményez! 15/F
2017. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Írj rá.
2017. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mit írjak neki? Nem akarok nyomulni,de valahogy szeretném felkelteni magamra a figyelmét! Ezt hogyan csináljam?
2017. okt. 26. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek sajnos elég gyenge jelek, szerintem nem is nagyon vett még észre, de kezdésnek pl. menj oda, ha egyedül van és kérdezd meg mondjuk azt, hogy mennyi az idő.
2017. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!