Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval.. először is leszögezték hogy 13 éves vagyok és szerintem szerelmes... Sőt én biztos vagyok benne viszont még is csak egy gyerek vagyok és nem akarok olyan hülye lenni hogy elrontsuk valami nagy dolgot.... na akkor kezdem a sztorizgatást... Akibe szerelmes vagyok anya legjobb barátnőjének a fia ő 14 éves! Anyáék már több mint 20 éve ismerik egymást..... 1 éve kb. Elkezdtem érezni iránta valamit.... Szilveszter volt és náluk ünnepeltünk (új a házuk 1-2 éves akkor voltunk az új házban harmadjára max. Ezért ünnepeltünk ott) tehát tényleg nagyon közel állunk egymáshoz.. mi is mintha testvérek lennénk.. meg a 2 tesójával is szinte rokonok vagyunk ... De én elkezdtem szeretni... Na szóval ez szerelem lehet? 'tünetek" (😂)

Egésznap ő jár a fejemben

Ha vele vagyok szörnyen zavarban érzem magam

Vele akarok lenni mindig

Meg akarom ölelni

Minden nap min. 3x fantáziával arról hogy elmegyünk a moziba.... Meg bevallom neki... Meg megfogja a kezem...

Ez most szerelem lenne?

Azért fontos mert mihamarabb szeretném neki elmondani ... És ha csak fellángolás nem akarok tönkre tenni ilyen nagy barátságot... Bocsi ha rosszul fogalmaztam..

Amúgy megkérdeztem tőle hogy menjünk el valahová hétvégén? És azt mondta oké... Szóval valószínű elmondom neki ... Megnéztünk egy filmet.. de ha így nézzük felesleges volt megkérdezném mert úgy sem fogok senkire hallgatni... 😂 De azért na...

Szóval pontosan a kérdések:

Szerelmes vagyok? (Tudom hogy ezt csak én tudhatom de amiket leírtam azok alapján...)

Be valljam neki ha igen?

És ha igen hogy agyjatok tanácsot kérlek. 😊

+Mondta hogy elszeretne hívni egy lányt valahová ... Szóval tudom hogy nem szeret... Csak így hátha az ő szájából hallom konkrétan hogy nem szeretlek akkor majd nem álmodozok....

Ja és kérlek ne írjatok ilyeneket hogy tanulni kéne mert higgyétek el hogy a tanulás a legfontosabb nekem viszont ő a másik legfontosabb(meg persze a családom de ez nem a kérdéshez kapcsolódik)... Miatta nem fogom hanyagolni a tanulást.. 😊

Előre is köszönöm



2017. okt. 17. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor valld be,ha úgy érzed,ő is érez irántad valamit.De amúgy igen,ez szerintem szerelem,pláne ha nem a külseje miatt szereted.
2017. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem 😊

De a külsejét is szeretem de nem amiatt szeretem .. értitek 😀

2017. okt. 17. 19:47
 3/4 anonim válasza:
Hahaha Hát engem nagyon megnevettettel. 😂 Azt mondod " De ha így nézzük felesleges volt megkerdeznem mert úgysem halgatom senkire 😂😂😂 Na mind 1 vissza terve a komoly szóra. 😀 Figyelj 13 éves vagy és még előtted az élet.. szóval ha most szerelmet valasz akkor sem történik semmi mert az idő telik ti fel nottok és ez is el múlik. De ha más lányt emleget akkor az már nem jó mert akkor neki más lány van az eszébe. A másik hogy szerelmes e vagy azt tényleg csak te tudod meg csak 13 éves vagy nem mondom hogy ez még gyerek dolog mert lehetnek mely érzéseid. De inkább nagyon tetszik és még szeretted. Mond el neki nem veszíthetsz semmit. De előtte azt is mond el neki hogy ez ne roncsa el a kapcsolatotokat meg semmit.. Ha nem et mond akkor is legyetek barátok mert ha szerelem nem lehet ebből akkor egy eletre szóló barátság biztos. :)
2017. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi 😉

Igen elég makacs tudok lenni meg ezt a fórumot is azért használom hogy kiöntsem a szívem 😉 nem arra amire kellene 😂

2017. okt. 19. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!