Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiküknek jövök be vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiküknek jövök be vagy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

3 fiú van aki talán az:

1.félénken viselkedik a közelemben,sokat néz engem+az egyik osztálytársam megkérdezte tőle,amikor mellette ültem hogy:Örülsz most nagyon ugye?

2.hallottam róla egy történetet ami szerint tetszett neki egy lány aki a legjobb barátjával járt és nem merte elmondani neki hogy tetszik neki,ez teljes mértékben igaz rám, majd később megkérdeztem tőle hogy ki az de letagadta hogy én vagyok,de viszont teljesen mutatkoznak rajta a jelek hogy tetszenék neki

3.ő is engem néz,mindig odajön hozzám beszélgetni,még ha egy kicsi ürügye is van


2017. szept. 29. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet mind a háromnak. De az első meg a harmadik valószínűbb.
2017. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy melyikük. Mindegyik szimpatizál veled valamilyen szinten. És ti még nem tudjátok, de ennek még köze nincs a szerelemhez, csak vonzódás, mert nem is ismeritek egymás valódi személyiségét, így szerelmesek se tudtok lenni.
2017. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!