Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az osztályomban egy lányba. Már három éve vagyunk ugyan abba az iskolába, és szeretnék vele összejönni, csak nem merek megszólalni. Ő viszont nagyon jóba van a másik osztálytársammal, és nagyon sokat beszélgetnek egymással. Ha én próbálok valamit mutani neki, fel se figyel rám. Őrá pedig minden szavára. Össze szeretnék jönni vele.

2017. szept. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Egy kapcsolat két emberen múlik. Ha ő nem akar veled, ne erőltesd.
2017. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lepsz akkor mire varsz? Hogy egyik naprol a masikra az oledbe ul es megcsokol? Hidd el massal is beszel nem csak osztalytarsaddal. Ilyenek ezek a lanyok. En baratnom is 7 fiuval beszelt mikozben ismerkedtunk, de elejetol engem akart:D

Szoval ne felj, minden parkapcsolat egy kezdemenyezesbol alakul ki.

2017. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De hogyan tegyek neki?
2017. szept. 25. 21:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom... De én nem merek kezdeményezni, nem ciki? Vagy nem mondja el valakinek?
2017. szept. 25. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!