Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy külünbség van aközött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy külünbség van aközött hogy tetszik egy lány vagy szerelmes vagyok egy lányba?

Figyelt kérdés
Mármint tudom persze, hogy nagy, de létezik olyan szerelem, ami csak abból indul ki, hogy szépnek tartok egy lányt és tetszik, viszont egyáltalán nem ismerem és még soha nem is beszéltem vele? Velem eddig csak ilyen fajta "szerelem" (ha nevezhetjük annak) fordult elő, hogy volt egy szép lány akit nem ismertem csak megtetszett és szerettem volna megismerni. Éppen most is ez van, csak épp ez a bajom, hogy szép a lány és tetszik, de amúgy még soha nem beszéltem még vele és kiderült róla, hogy elég társaság kerülő és nem igazán beszélget ilyen random fiúkkal mint én. És nem tudom, hogy akkor most próbálkoztak e nála vagy hagyjam a fenébe és várjak egy olyan lányra, akivel tényleg jól elvagyok és jobbak a belső tulajdonságai. Eléggé elkanyarodtam az alap kérdéstől, de valamennyire ez is hozzá tartozik. Várom a válaszokat. 15/f

2017. febr. 6. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy a kulonbseg. En mar ovodas korom ota ismerek egy lanyt aki 1.5 eve tetszik es akkor csak a kulso tetszett, csak nehany dolgot tudtam rola. 1 hete elkezdtunk beszelgetni es mar nem csak tetszik hanem szerelmes is vagyok bele ez alatt a belsore gondolok mert rengeteg mindent megtudtam rola ez alatt az 1 het alatt. Egy probat mindenkepp meger nem veszithetsz vele semmit. Sot. Sok sikert 14/F
2017. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
51%

A "szerelem" ami a "szépségen" alapul azt bizony kangörcsnek hívják. :D Szerezz egy képet róla és jó szórakozást...


Ha meg oda is mersz menni [miért ne mernél?] akkor már igazán próbálkozhatsz is. Különösebben nagy bajod nem lesz belőle. Amúgy attól, hogy nem egy rettentő mód szociális figura attól még simán lehet szimpatikus a személyisége csak ehhez ugye meg kellene ismerni. Nem mellékesen: ha nem egy különösebben beszédes alkat akkor lehet nem azzal kellene indítanod, hogy "A lábad közt van egy piaci rés amit be kellene tömni.. bízz bennem közgazdász vagyok!". :D

2017. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:

1.: Egy hét alatt szerelem.. :) A tapasztalt csávót hallhattátok. :D 1 hét után nagyon maximum kedveled és vonzódsz hozzá az meg még mindig nem szerelem.


24F

2017. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elozo ; Igazad van lehet kicsit tulgondoltam a dolgot :D
2017. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, mondjuk ketteske a te stílusod nekem nem igazán tetszik, de azért köszi sokat segítettél. :D
2017. febr. 6. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

A tetszés egy külső, fizikai szimpátia, a szerelem pedig egy komplex, nagyrészt érzelmi jellegű kötődés.

Egy tűzpiros Ferrari is tud tetszeni, mégsem vagyok belé szerelmes. :D

2017. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!