Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz megkérdezni egy fiútól,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz megkérdezni egy fiútól, hogy mikor van a szülinapja?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam túrázni 2 fiúval, és az egyik bejön. Beszélgettünk sok dologról és valahogy a kajákra terelődött a szó. A kedvenc ételét szeretné megcsinálni és odaadni neki, de ezt így egy átlagos napon kicsit furcsa lenne, ezért arra gondoltam, hogy a szülinapjára adom majd neki ajándékba. Jóban vagyunk amúgy, szóval nem ilyen semmiből letámadás szerű lenne a dolog.

Ez hülye ötlet lenne? Fiúk ti örülnétek ennek/furcsának/kínosnak tartanátok?

Előre köszi a válaszokat.

15/L



2017. okt. 9. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy akár egy hétvégén hívd át,egy ebédre. Amúgy nem "gáz" megkérdezni,hogy mikor van a szülinapja.
2017. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de nincs ennyi bátorságom. Túrázni se 3-asban voltunk, hanem sulival, csak mi 3-an mentünk együtt(vagyis egymás mellett).
2017. okt. 9. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is sokkal inkább örülnék egy ebédre meghívásnak vagy valami hasonlónak, szülinapra nem szokás ilyent adni :D

Vagy hívd át filmezni vagy valami, és csinálj neki kaját, az sokkal jobban jön ki mint így.

Egyébként megkérdezni a szülinapját egyáltalán nem gáz, ha nem kérdezed meg tőle, honnan tudnád? :D

2017. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem nem gaz!! Sot nekem szemely szerint jol is esne ha egy lany megkerdezne h mikor van a szulinapom.

Sztem szulinapjan vagy az elott egy nappal hivd at hozzatok. Hidd el jol fog esni neki.

17/F

2017. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha esetleg nincs annyi bátorságod, hogy megkérdezd nézd meg Facebookon. Vagy az adatlapján a névjegynél, vagy ha visszatekersz az idővonalán és megnézed mikor írtak neki. :D Tudom kicsit gáz így nyomozni, de én így szoktam.
2017. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fura így nyomozgatni, én is szoktam.

Viszont a bökkenő(tudom, hogy fake-nek fogtok gondolni), hogy a srácnak nincs Facebookja.

2017. okt. 10. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg megkérded személyesen.
2017. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen korú fiúknak a legnagyobb születésnapi ajándék az EL-sült hús. :-))
2017. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!