Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van az exem szülinapja....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van az exem szülinapja. írtam neki hogy boldog szülinapot, mert nagyon hiányzik. Ezután nemtudom milyen okból írjak neki. szerintetek?

Figyelt kérdés
Másfél éve megcsalt és azóta is mással van, együtt voltunk 2 évig. Én még most is megbolondulok érte. Novemberben volt a névnapja, akkor írtam neki és beszélgettünk rgy keveset. Azóta a mai napot vártam, hogy újra írhassak neki. Mit írhaték neki? Miről tudnék vele beszélgetni? Ezután milyen alkalomból írhatnék neki? Hogy ne vegye tolakodásnak meg nyomulásnak, de mégis szeretnék vele újra jóba lenni, onnantól meg majd kialakul hogy ő mit szeretne, mármint én is el tudom-e csavarni a fejét úgy, mint a barátja akivel engem megcsalt, vagy valami. 20/F
2016. dec. 30. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Öcsi lépj túl rajta, nem csak 1 lány van a világon a legközhelyesebb mondás szerint: az igazi után a mégigazibb jön, (realista nézőpont szerint, pedig -->) és abban mégnagyobbat csalódsz majd mint a legelsőben :D


de amúgy tényleg hanyagold a témát és ne is írj rá, mert különben ezzel csak magadnak ásod a vermet, amiben a nőd szép lassan eltemet. (volt nőd)


17f

2016. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy már ő csalt meg, és még te koslatsz utána. Ő már régen túl van rajtad, és te erre pazarlod az éveidet? Nem kell neki írni és kész. Én elhiszem hogy szép kapcsolat volt, és lehet hogy nagyon jó nő, de ezen túl kell tenned magadat. 18/f
2016. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes vele foglalkozni, ha már egyszer ott hagyott, de ha annyira a barátja akarsz lenni, akkor mondd csak meg neki, hogy szerenéd, ha ezután barátok lennétek, így nyíltan, egyszerű és praktikus.
2016. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!